Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ti vagytok az oka. Nem akartam én sose Dicodes-ot, de idejöttetek mosatlan kézzel írkálni és elkaptam :sweat_smile:

Igyekszünk rávezetni minden jóra​:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

tőlled veszek ha van eladó @Zolika valami amit meguntál​:grin::sweat_smile::grinning:

1 kedvelés

Láthatod, ezekre nem lehet számítani :sweat_smile:

1 kedvelés

Ha megunom adok el én is…:joy:

1 kedvelés

tőlled is veszek nyugi majd valamit​:sweat_smile::grin::grinning::wink:

1 kedvelés

Én meg túl vagyok egy zsákutcán. A kis törpe jól becsapott. :crazy_face: Azt hittem, minden olyan jó ízű lesz, ha mindig mindet olyanra tekerem. Hát nem kell a nagyobb tankokba ugyanolyan vékonyat és hosszút tekerni, mert azzal csak szívok. Először csak 2,5 mm -esre, majd hármasra tekertem meg őket. Nem lettek kevesebbek az ízek, viszont nincsen lépten - nyomon dry hitem a 2 mm -es meg még annál is vékonyabba préselt vatta miatt. Ekkora átmérőn már elég 7 menet az 1 ohmhoz, és akár a 6 menet is elmegy, lényeg, hogy hézagosra kell tekerni, mert a microcoil szoros meneteit a koksz hamar összefüggő réteggel borítja be. :wink:

4 kedvelés

Törpébe bele megy a 3-as?

2 kedvelés

Engem az is érdekelne sikerült elintézni a rendelésedet ?

Én úgy értelmezem, hogy mindenbe olyat akart mint a törpébe, de a nagyobbakba jobb a nagyobb tekerés :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm!Nem tudtam értelmezni… :joy:

1 kedvelés

Ez meg se fordult a fejemben, nekem is csak megerősítés volt :joy:

2 kedvelés

Akkor ez megoldva.De mi van az US mixel?

Majd megisszuk. Úgy, mint egyesek a pálpusztai sajtot. Befogott orral. Komolyra fordítva úgy 0,5% körül keverve más dohányoshoz, kezd olyan lenni, mint az Óbester Cherry pipadohány. Még kíváncsi vagyok az átkozottul hosszú érlelési időre, mit hoz ki belőle? Mert 5 % körül keverve émelyítően édes, és büdös. De ez lehet csak annak a jele, hogy túladagoltak benne valamit. Mert nem lehet igaz, a többinek olyan semmi íze, főleg az 555 gold olyan, mint a PG üresen.
Ui. Ha az összes Inawera ilyen, akkor nincs mire becserélni. Lehet kísérletezgetni.

1 kedvelés

Én szeretem az IW aromákat az 555 most is be van keverve. Hát kinek mi.

3 kedvelés

Talán az érlelés tesz vele csodát. Az RY4 -en 1 hét után kezd érződni a vanília.

1 kedvelés

valószínű én 40-napig nem piszkálom…

3 kedvelés


Nofene Ch -val kell írni, mert a Sherry valami spanyol fehér bor. Cherrys aromám még úgyse volt. majd bebeszélem magamnak, hogy az US mix az az.

1 kedvelés

5% sok az Inawerának. Próbáld meg 3%-ba. Ott a tuti!

3 kedvelés

Sziasztok!

Ez most így sikerült a már majdnem eldobós, “nemszeretemsoseszerettem” XRP RTA tankomban :grin:
24ga SS316, 3mm átmérő, dr coil vatta. Nem ritkítva, csak felborzolva, aljáig éppenhogy letolva.





8 kedvelés