Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

És próbáltál már ígazán jó rta-t? Valakiét…barát családtag…Ott sem érzel különbséget?

2 kedvelés

Nem, ilyenre még nem volt lehetőségem. Csak olcsóbbakat gyűjtök, a negatív hozzászólások miatt a jobbakat nem merem megvenni klónban csak eredetiben, arra meg nincs pénzem egyenlőre…

3 kedvelés

Vannak normális kivitelű klónók…érdemes lenne egy neves gyártó másolatát ki próbálni…
esetleg a mennyiség helyett a minőségre menni.

7 kedvelés

Megint utálni fogtok.
Hány darab olcsó kazánod van ? :thinking:
És ne érts félre !
Olcsóbb kazánnal próbálkozz addig míg nem találod az ízeket,nem kell feladni,próbálni kell !!!

6 kedvelés

Ez egy kicsit visszatart. Utána még mindig két esélyes a dolog… Vagy bennem van a hiba, vagy a klónban. És előbbi a valószínűbb…

3 kedvelés

Ha megvan az a tekerésed,vattázásod amikor már érezhető az íz,na akkor azt kell tökéletesebbre csinálnod !
No para mutasd hogy és mit tekersz ! :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Figylej 6. Tudom ebből már kijött volna egy komolyabb vagy bármi. Viszont hónapok, darabok. Ebben nem láttam olyat hogy árúhitel… mert jobbat drágábbat csak úgy tudnék, arra meg egyszerrre nincs keret…

3 kedvelés

Igen van igazad de én is azt mondom mint @zolika…elég sokk cuccot felhalmoztál elég lett volna 2db és azok tökéletes beüzemelését elsajátítani…aztán tovább lépni…

3 kedvelés

Értelek :blush:ezen ne kattogj,én se eredetivel kezdtem ! Volt is puffogás ,meg hogy a anyukáját…visszaszokok meg ilyenek .
De ! Nem adtam fel ,és áhhhh…a többit hagyjuk :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Szívesen segitünk megtalálni a jó be állításokat…

4 kedvelés

Ha gondolod kipróbálásra fel tudok ajánlani 2 klónt
Fev bf-1 normál pin el drippezni


Haku Riviera
image











Ezek a random tekerés, vattázás művelet. 0,88 ohm lett. A minden napos kedvencemmel, al carlo vivid teával töltöttem fel. Ez iszonyat jó nekem, ilyen építéssel 1 hónap után is jó. A mentoloson kívül ezt nem tudom megunni.

Bakker, nehéz közeli képet csinálni… P30Pro. Próbáltam, látszik valami, ami miatt nem érzem jól a gyümis ízeket?

26 ga ss hármas mag ? :thinking:a tekerés szép pedig :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ez ud knathal a1 28 ga 2-es maggal
Nekem ez jött be legjobban

4 kedvelés

szerintem: magasan van és sok a vatta ez levest kap két szippantás után össze áll mint a beton…

2 kedvelés

Ennál alacsonyabban kevés a th, és lötyüg a vatta a tekercsben… Ezt a minimumra toltam…

ahol a vatta lefelé fordul az etető vályúba ott szerintem sok én nem így használom a kayfunjaim. Meredekebb ívbe kéne tenni a vattát…és alig érjen a nyílás elé…

2 kedvelés

Ja igen. A megfelelő levegőzés, hhőtés, hogy ne is legyen túl hűttve, de jó legyen, az nekem követelmény. A TH követelmény. Szóval meredekevv ív, rövidebbre vágom, jobban letöröm… Igaz, ezt én is látom, jó nagy “puffer” van így. Ha ezt letöröm, jobban fogom érezni a gyümölcsösek közti külömbséget? Megmondom őszintén, nem hiszek ebben, inkább bennem van a baj…

2 kedvelés

Nem tudom hogy fogod érezni soha nem szívtam gyümiset a Kayfun nem is arra való…talán valaki mond egy gyümire való RTA-t…én nem tudok.

1 kedvelés

Ha szólhatok… :slightly_smiling_face: Gyümölcsösökre szerintem az Aspire Neeko tökéletes. Van még egy kis epres limonádém, azt szívom abból, mert nagyon szépen kihozza az eper ízét.

6 kedvelés