Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Rímes és míves lett a mondandó eleje! :grin:
Nálam szerencsére sohasem volt baleset melódia közben, pedig régebben RTA-val vagy sima porlasztós tankkal rohangáltam jobbra balra, és bírta mindegyik üvege. Amióta RDA a kiválasztott melóhoz, squonk üzemmódban, abszolút nyugodtan indulok neki a nagyvilágnak, ráadásul egy darab 18650-es akkumulátorral kibírok egy teljes napot ( van amikor kettőt is ) DL opcióban, igaz a felezett mesh sokat segít ebben, ja és utántöltő leves sincs nálam, a kis szilikon flaska tartalma bőségesen kiszolgálja a napi szükségletemet. :slight_smile:

5 kedvelés

Pár napja ezt a tekerést próbálgatom​:roll_eyes::grin: a jó térdeim. De már hiányzott az élmény. Csak ez a kánikula… így inkább este. Meg majd melóba járni.

9 kedvelés

Köszönöm a tippet,így már nagyon szuper minden! :slight_smile: Még,hogy az ares nem ízes tank… :smiley:

3 kedvelés

Naqyon szép, ránézésre profi tekerés! Szégyen, nem szégyen de számomra gondot okozna a vattázása. :rofl:

1 kedvelés

Örülök, hogy így már jó lett, jó gőzölést! :wink:

Nekem inkább a tekeréssel lenne bajom. :grin:

És én meg azt hittem h csak en vagyok olyan, h elviszem magmal fuvarba szinte az összes leveseimet…, :joy::grin:

Szerintem, ez a normális.:face_with_monocle: Mindent jól csinálsz.
Ahogy @Zolika mondaná a felkészülésre:

  • “Világvége, plusz egy nap.” Ennyi.:+1:
3 kedvelés


Megy itt, látom, a 1,5 magos tekerés is… Sajnos 1,5-ös tekerő segéd em nem volt, viszont itt volt a hildába való csavar lefogató, 1,5-ös imbusz kulcs… Épp kapóra jött… :grin:

6 kedvelés

Ez már 2 napos tekerés, de elég jól muzsikál a brünci… Azt hiszem lassan cserélni kell a vattát benne… De hát, mit tegyek ha egyfolytában szívom…

5 kedvelés

Fanatikus vagy! :rofl:
Én a THC-ba 2es magot tekerek de alig látom a meneteket és még be is kell vattázni. Na az az izgi mikor húzom át a vattát a 28as vagy 30as tekerésel. :rofl:

3 kedvelés

Zsenik vagytok! Nekem a 2.5 be is alig sikerül betalálnom :smiley: Lehet hogy meg kell inni előtte valami célzóvizet :smiley:

7 kedvelés

Nincs mérő műszerem, vagy mi az a csoda, de sztem 1,5 mm vastag az imbusz ami a hildához jár…

En tejet iszom. Javítja a látást, és üríti a beleket is… :joy::joy::joy:
De kizárólag a zsírban szegény kecsketej a jó… :joy::joy:

akkor legalább legyen kumisz! :smiley:

2 kedvelés


Első tekerés. Látszólag kell valamire figyelnem még?! Ni80 28ga 2,5 mag 6 tekerés. Oxidálás után 0.98 ohm ellenállás. Nyilván a 2. kép után meg beleveseztem az egész cumót összerakás előtt.
13W-on hajtva. Remélem nem ég le hamar.
Hosszabb slukkra elég meleg a gőz. 1.2es airflow (bishop)…
70/30as gőzbajnokkal. Gőz megfelelő. Íz is kicsit intenzívebb, mint aio készüléken.
Lejjebb gondolom már nem kellene mennem wattban. Ja és még valami…
Egy puff ilyen beállítással mennyi ideig kellene tartson?! Thelema solo jelzi és jelenleg soft modeban van.

7 kedvelés

A soft, az az előfűtés, azt állítsd normálra. Az ellenállás 0.98,ami nagyjából 1 ohm-ot jelent azzal ne menj a 15 watt fölé, mert forró lesz a gőz.

1 kedvelés

… És íme, itt vannak az infók is…





Siegfried rta
SS316L 24ga sima szálhuzal, 3 magon, 5 menet, 0.30 ohm, 35 watton kezdtem… (a mod 40-60 wattot adott… De mindig az alsó határtól kezdek…) iz/gőz egyenlőre tökéletes…

7 kedvelés

Igazad volt @Janos_Groszeibl, a kendo vatta eléggé furcsán viselkedik dl-ben… Le cseréltem, Canna cotton vattára, azzal sokkal jobb… A kendo vattát inkább mtl-re fogom használni…

1 kedvelés

Lehet csak meg kell ritkítani. :thinking:

2 kedvelés