Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ennyi, mindent is tudsz, menj isten hírével. :rofl:

1 kedvelés

Az a mázlid, hogy a v9-et is meg kell építenem, abba jó lesz, szóval megbocsájtok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 kedvelés

A tegnapi hőség​:hot_face: meg ártott :face_with_spiral_eyes: úgyhogy sokadik nekifutásra 2es mag 32es ss huzal 6vagy 7 karika
(Már össze folyt a kép olyan pici) 0,95ohm 9,5w.
Össze tolva! nem hézagosan (az nem ki hívás)
És tá-dám múkodj!
Nincs fröcsi,pattogás,szörcsögés,th selymes.
Silencio van!
A legfontosabb hogy jön az íz/gőz megfelelően
és nincs melegedés egyáltalán.(lánc slukknál sem)
Kellemes cuppanós ez az expromizer v5.

Mondjuk a 18mg sok volt hígitanom kellett egy picit 9-re mert lórúgást kaptam tőle​:exploding_head:.
Kezdem megszeretni.

13 kedvelés

Nem a legprofibb, de legalább háttérképnek jó. :laughing:

7 kedvelés

Lehet elkalkulaltam :joy::joy:

Ennyi a vattázás hogy kb “odab@szod oszt kész”? :smiley: Miért nem csinálja így minden gyártó? Mi a negatívum?

1 kedvelés

Nem teljesen új találmány, a fevekben is ez a technológia. Első tapasztalatok: nem add sok gőzt, nem szereti a láncslukkolást, majd kiprobálom, amit @Elek_Segits javasolt, hogy a vatta tetejét vizszintbe vágom.

2 kedvelés

Ma elővettem az Innokin Ares 2 LE RTA-t , egy részt mert az egyik kedvencem :grinning:
Meg rátaláltam a Bleendfel Golden Cavendishre , ami tavaly február óta érlelődik :crazy_face:
Kantal A1 28 ga , 2,5 magon 5 tekerés 0.7 ohm. Próba az új vattával Titanium Fiber Elite , ami bizonyította nekem DL-ben mennyit számít ízben a jó vatta.
Elárulom MTL-ben is sokat , sejmesebb , finomabbak az ízek. :hugs: :yum: :slightly_smiling_face:






10 kedvelés

Heló. Lenne egy kérdésem… Mi van akkor ha a 28ga-s ni80 huzalbol csinálok egy “twisted” huzalt, és abból tekerek egy coilt, a siegfried dl tankomba… 3 magon, 4-5 menet…
Nagy gond lesz esetleg? Előre is köszi a tippeket…
Esetleg használhatnám szűk dl-re is…

Kinek milyen dl tekerés jött be kb 35-50 watt körül… Vagy milyen fajta dl coil…?

1 kedvelés

Akkus fúróval szokás, mert amúgy sokáig tartana.

Becsavarsz egy csavart a falba, vagy egy fadarabba, ne szöget, mert az kiugorhat a helyéről. Magadhoz veszel olyan 2.5-3 méter huzalt, félbehajtod, a két végét beleaplikálod a fúrószár helyére, ahol félbehajtottad, azt bedig ráakasztod a csavarra. KB ennyi. Én így csináltam anno, jó volt, tette a dolgát. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Sziasztok!
Nekem így sikerült az első tekerésem és vattázásom. :smiley:
Kicsit nyomi lett,de működik nem folyat,nem éget :smiley: Remélem megy ez majd jobban is.


11 kedvelés

Hát valami mégsem klappol,mert melóban 9 körül már nagyon égett íze volt :frowning: Pedig jól becsepegtettem lötyivel mielőtt összeraktam. Másikat nem hoztam magammal így már nagyon várom,hogy haza érjek :smiley:

Egy darabbal sosem szabad munkába menni. Kell a tartalék :slightly_smiling_face: 2 szett minimum.

5 kedvelés

Hát most már ezt is tudom :smiley:

1 kedvelés

Szia, ha adhatok egy tanácsot vágd rövidebre a vattát, hogy ne érjen ennyire le, mert így nagyon eltömíted az árkot azért ég meg a vattád, kevés levest kap a tekerés! :wink: (Először így jártam a thc-vel)

4 kedvelés

Szia!
Köszönöm! :slight_smile: Mindjárt ki is próbálom! :slight_smile:

3 kedvelés

Én mindig egyet viszek magammal. És a telefonon sincs tok. Szeretek veszélyesen élni :smile:

1 kedvelés

Nem minden hős visel köpenyt!!! :grin:

Ui: nálam is egy opció van munkában, csak keményen mint Tarzan sarka! :smiley:

1 kedvelés

Az én munkaidőm kötetlen (megyek mint a töketlen. :grin:.), néha ott alvós a buli, irodám az autó és hibajavításhoz lehetőleg minden (is) van nálam…
…meg három tank
…meg három mod
…meg hat 18650es akku
…meg három 120ml-es flaska
Ja, asz’em kb ennyi. Ha nyaralok, azért nem érem be ezzel a minimál cuccal… :upside_down_face:

3 kedvelés

Én ha dolgozni megyek minden vape cucc nálam van. Mert a dolgozószobában tartom őket. :rofl:

2 kedvelés