Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Annyira rossz? :smiley:

1 kedvelés

Nekem…más meg szereti nagyon.

Szerintem én is cserélem a tekerést​:grin:

6 kedvelés

Tekerés, hol? :rofl:

2 kedvelés

Mindenhol :joy:

3 kedvelés

Te drága kenyér, ránézek és elkezdek szenesedni belülről!? :smiley:

2 kedvelés

Megondom őszintén,már nem volt az igazi az íz :joy:

3 kedvelés

Nem is értem miért?! :thinking:

2 kedvelés

Ezeken annyit nevetek :smiley: De mennyi idő alatt jut el ilyen állapotba és mit érzel ilyenkor? Én mikor azt érzem hogy cserélnem kell mert már nem olyan az íze még csak sötét barna a vatta nem pedig korom fekete :smiley: Vagy csak nekem túl érzékeny az ízlelésem?

2 kedvelés

Mire cserélnéd? Szakadt akku? 4 éves liquid?

:grin:

2 kedvelés

Íz? Milyen íz? Ennek már tutira nem volt semmi. :grin:

2 kedvelés

Ez egy dohány kivonatos aroma,szóval egy nap alatt is simán összejön :grin:Egyébként nem várok addig,hogy idáig fajuljon a dolog,csak nem volt időm cserélni.Ízre,mintha kivennél egy marék hamut a kályhából :joy:

2 kedvelés

Minden ajánlatot meghallgatok :joy:

Én meg fizetek érte 9 eurot, más meg tábortüzet szív? :grin:

1 kedvelés

-Ajánlom magamat!
-Ajánljon valami jobbat…

:grin:

1 kedvelés

Ha jól emlékszem még olyan ízű aroma is van valahol :smiley: Nem kell ahhoz szétégetni

1 kedvelés

Nos akkor egy kis Galaxies vertical coil. :slightly_smiling_face:
SAM_0123
Majd meglátjuk idővel milyen lesz. Egy kis gyári porlasztós feeling. Lapvatta, középen fúrtam egy lyukat a tekerésnek, egyelőre körömollóval. Gőz van, ízekről majd később, ha az ízvakságom csillapodik. Ez 2,5 mm magon SS316. Abból lett elegem, hogy kettes magon vízszintesen 90% dryhit szinte mindig, bármilyen dróttal. Majdnem mindegy, hogy milyen vatta. Még ez volt oda is a legjobb, de ez nem bírja a húzást, könnyen szakad. Ehhez van hasas üveg, meg egy rakás tartalék palást. By-kához, Dvarwhoz semmi tartalék palást, viszont azokal nincs szenvedés. Bármely huzallal és vattával szépen dolgoznak, ráadásul nem kell szórakoznom fél órákig a vattával, mégis nagyon jó a léellátásuk.

6 kedvelés

Jó ez még vagy cseréjek tekerést?? :thinking: Pedig az olasz dohányt vonalra, még tökéletes! :grin: :grin:
Na mindegy inkább tekerek egy ujjat! :wink:

2 kedvelés

Hasmenés ellen tökéletes :joy: :joy:

Betesz, ráizzít, megnyugszik :joy:

2 kedvelés