Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Tanuljatok a mestertől. :rofl:

3 kedvelés

Íz? Az csak a gyengéknek van…

4 kedvelés

Volt ilyen pillanat, de lusta voltam és átment még vagy 4 tank rajta. :grin:

3 kedvelés

Mennyire jött be a, a juggernaut coil?

1 kedvelés

Szia nekem nagyon :slightly_smiling_face: …amugy meg azt tudni kell róla hogy sokáig jó 12 watton lesütve épitéskor és kb nekem 3-4 honapig bírja tehát megéri…ohh azt hozzátenném hogy talán ő adja legjobban az ízt vissza nekem…

1 kedvelés

Helló.!
Mit szóltok… Kaphat egy új tekerést.? :thinking::thinking::thinking::joy::joy::joy:

szerintem csak kéne bele uj​:sweat_smile::grin:elég kormos már az

4 kedvelés

Ne rontsd el! Kemény munka van benne :grin: Na ezen se 2 ml ment át. Ha csak nem aszfalt :grin:

3 kedvelés

Nem tudjuk Robi, ne vezetés közben fényképezz. :rofl: :grin:

2 kedvelés

És ne is tekerj közben, max a kormányt :rofl::rofl:

1 kedvelés

Új szintre emelted a vapelést. Nem tudtam hogy az aszalt szilvát is lehet szívni :sweat_smile:

4 kedvelés

Most kivételesen állok… Pihi van reggelig… Holnap után még vmi ünnep Svájcban, szóval lesz gőzölés…

6 kedvelés

Látszik hogy betartotta :joy: vagy ez black kotton.

5 kedvelés

Pedig nem lehet. Itt van egy 3 hónapos St. Clouds Jericho longfill. :grin:
0.2 ml ment le.

1 kedvelés

Csak annyit vettem észre, h mióta megvan a dl cuccosom, (siegfried rta) azóta csak úgy telik meg a hasitasi az ures flaskákkal…

Ha szereted, hadd szóljon :+1:

2 kedvelés

Valakinek vmi ötlet, h sima szálhuzal melyik jó dl-re… Vettem a siegfried mellé alien coilt is, de valahogy nem megy rendesen, sztem túl vastag neki a huzal vagy a coil… (a mesh lap nem jött be. Jó ízei vannak, de bonyolult a vattázása. Akárhogy vattazom, 6-8 lánc slukk után égett ízt kapok, de nem is akármilyen égett ízt…

Hát én se. :grin:

image

5 kedvelés

Nagy baja nem lett mert a füles a fülében van még mindig… :joy: