Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

2 félmenet a csavarok alatt van :wink:

8 kedvelés

én is +2-t szoktam, aztán visszabontom onnan amitől jobban adja a fentmaradt :wink:

4 kedvelés

Az én koromban már 1-2 menet se rossz :roll_eyes:

10 kedvelés

A változatosság kedvèèrt egy újabb variáció.Kettes mag ezúttal SS316L huzalból,egy mikro coil,1.2-es afc-vel.:slightly_smiling_face:

13 kedvelés

A mai egy Dvarw nap!! Ni80 28ga , 1,2 afc

9 kedvelés

Matrica levehető csak mondom…:slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Köszönöm, hogy szoltál János!! :rofl: :grin:

5 kedvelés

Nem is igaz nálam, minden nap By-Ka nap! :wink:

6 kedvelés

Parancsolj kérlek!! :joy: :sweat_smile:

8 kedvelés

Azért így már szép…

4 kedvelés

By-Ka dél elött volt!! Pláne, hogy még csak 1 van!! :smile: De már nem sokáig!! :joy: :joy:

7 kedvelés

Naponta,hetente, évente? :rofl:

6 kedvelés

De igen, csak félre vitt az ujjam. :sweat_smile:

5 kedvelés

Na, hogy vált be? Én a gőzmennyiség miatt egy kicsit széthúzva szoktam a meneteket. Nem tudom íz szempontjából jobb lenne-e a szorosra tekertnél, azzal nincs tapasztalatom.

3 kedvelés

A gőz mennyisègèvel nincs problèmám,mondhatom azt, hogy elegendő.
Ami az íz visszaadást illeti,attól nem igazán vagyok elragadtatva.Egy másik rta-ban ugyanabból az aromából kèszült liquid íze (A&L ultimate nagato) jobban èrezhető,illetve szétválasztható (karamell,popcorn).
Ellenben, például az A&L gyümölcsös vonalával nincs bajom,abban nagyon jó a Dvarw.
A kísérlet következő része,a kissé széthúzott tekerés a microcoil-hoz képest.Ez már kanthal-al nagyon jól működik,viszont az SS316L huzalra kíváncsi leszek.

8 kedvelés

Mindkettőben amit elég sűrűn használok,ugyanaz a vatta a huzal,mindben mujival.
Egyikben Pompei,a másikban hűs gyümölcs és mindegyiket hozza jól.
Van aki a kivonatosakra esküszik benne,más a gyümikre :grin:
Pedig :joy:tapasztalatból írom mindkettő jó belőle :smiling_face:(jah ! Mikrocoil)

8 kedvelés

Nem állt szándèkomban a Dvarw-ra a csak gyümölcsösökre való jelzőt használni.Például a Fa Dk Tobacco Base nagyon ízlett belőle,sőt az általad említett Pompei-vel is szuper volt. :slightly_smiling_face:
Csak most ez a Nagato nem hozza valamièrt az általam elvártat. :man_shrugging:

6 kedvelés

Nem sztárolom,csak szeretem :grin:

6 kedvelés

Nem vagyok smucig,de eddig a legtakarékosabb kazánom.
Megtaláltam a belevalókat is ami ízlik belőlük és “csak” használom 2, vagy 2.25-ös magon :smiling_face:

7 kedvelés

Plussz kanthal huzallal kevesebbet is fogyaszt. :sweat_smile:

6 kedvelés