Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Mással már nem is tudom milyen lehet :joy:

4 kedvelés

Azt tudom, hogy tudod ,de az ni80-as al is tökéletes!! A gyümisről nem tudok véleményt mondani ,mert első és utolsó az Al carló almás volt amit szívtam vele. Inkább soha többé semmijen gyümölcsös!!

5 kedvelés

Azzal nem is :joy:azt megette a lefolyó nálam :joy:
Próbálgatni kell és meglesz abban a gyümölcsös is.

6 kedvelés

Ez februárban történt, azóta valahogy nem akarok gyümölcsöst!! Szerintem nagyon sok idő kell,hogy elmenjen az emléke!! :rofl:

5 kedvelés

Most ürült ki egy 120ml-s palack. DL-ben finom volt, többek között a Reload-ból.

7 kedvelés

Ezért más az emberek ízlése!! Még most is érzem!! Első pár slukk jónak tűnt. Utána meg, nem is tudom ,nekem felkavaró!! Nálam a soha többé kategória!!

7 kedvelés

Az elmúlt 1 hónapban nálam is kiérdemelte ugyanezt a jelzőt :hugs:.
.
.
.
.
(Ugyanis nem vettem le a polcról…:roll_eyes:)

7 kedvelés

ennél már csak akkor lenne jobb ha a polcon termelné/gyártaná is a bombo-t :rofl: …unalmában

6 kedvelés

Kevesebbet fogyaszt mint a többi így értettem :joy:használom,de mindenkinek más a szive csücske :hugs:

7 kedvelés

Én is szeretem, de most pihent :wink:
(Meg a labdát nem hagytam ki :grin:)

4 kedvelés

Szemléltetem :grin:friss tekerések,a fotó elmaradt róluk,de ilyenek lettek :joy:

17 kedvelés

Lehet hogy az AL carlo dl-ben jó :blush:
Nálam is kuka lett volna, de az egyik dl fan bevállalta, azóta már sokadjára rendeli :grin:

7 kedvelés

Ha már a napokban szóba került…

Először is gumizás, az utóbbi időben folydogált. Ki tudja, lehet nem is vattázásban voltam béna.

Nem találtam ithon számomra tetsző méretű huzalt, így “dual coil” lesz a kis picikében :joy:.
2 szál VV MTL fused clapton (2x32+38ga) parallelben, alatta 3,5mm-es lik

Természetesen a vattázásról elfelejtettem képet csinálni :man_shrugging:.

12 kedvelés

Azhad’s Elixirs LATAKIA 10ml előtte, utána, beállt a vattagyilkos, kokszgyárak közé (pl: Bombo, DC)! :cry: :laughing:

9 kedvelés

Ez még szép is, hajtod te ezt elegendő Watton? :grin:

7 kedvelés

Most jönnek majd az ízek :grin:

6 kedvelés

Ez még csak most tört be! Ki ne dobd! :laughing:

6 kedvelés

Jó,akkor elárulom én is miért van most Reload :smiling_face:
Így jár az aki vasárnap nem tekeri meg a hétfőre valót és 5.58 kor a melóhelyen szembesül a valósággal :man_shrugging:

11 kedvelés

Ez már “hevítős” :grin:

2 kedvelés

Ez már eléggé mocskos :joy:

3 kedvelés