Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Vasárnap is teljes gőzzel!!! :kissing_closed_eyes::dash::dash::dash: :kissing_heart::octopus:

15 kedvelés

Megjött egy Alis rendelésem. Egy Dvarw DL-t és egy Dvarw DL FL-t rendeltem.

Peeeeersze hogy 2 FL jött a póstával

A preferált coil-om csak nehézkesen fért be és lusta voltam ellenkező irányba áttekerni is, így kicsit nehézkes volt berakni, de összejött.

Bajusz

Nyuszifül

Teknikásan belehajt.

Kicsit magasabb “chamber” oldala, így kicsit trükkösebb de semmi vészes. Azaz: Jójazúgy!

Egyenlőre azt mondhatom hogy jónak jó, de a GT3 jobban tetszett ízre. Majd még azért alakul. Ki kell próbálni másik légbeömlövel, másik coil-al is, meg szebb vattázással.

8 kedvelés

Valahogy nekem a Törpe DL verziója mindig egy maximum közepes kapacitású DL-nek tűnt. Szolid, de jó. (Ezér’ törpe?) :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Az, az! A Törperős, azt mondanám pont határeset DL és RDL között mind a két air air-insert-el. (1x3mm és 2x2,5mm)

Még annyit adnék hozzá, hogy egyenlőre leginkább csak a gt3-hoz tudom hasonlítani…

Kinézet és egyszerűség mindenej felett számomra így egy lehelletnyivel jobb is az íze a gt3-nak akkor is marad a dvarw használatban.

5 kedvelés

Jövőhónapban én is beruházni készülök egy Dl törpére. Klón lesz az áldozat. Egyépként a klón dvarwhoz kompatibilisek az eredeti alkatrészek? Palást,afc,stb…?

4 kedvelés

Persze, általánoságban szólva igen.

4 kedvelés

Köszi!

4 kedvelés

Gyorsan hamar :smile:




13 kedvelés

Jó látni, milyen jól bírja az ezüst :wink:

3 kedvelés

Nagyon szeretem úgyhogy utazik velem rendesen :blush:

4 kedvelés

Reload S RTA klón anodized alu tank :confounded:

4x28ga huzal 3mm id, .24 ohm

Nem vagyok elragadtatva az ízétől, még megoróbálom 3,5mm id coil-al is azért.
Egyébként szép és jó, íz is jó csak gyengécskébb a megszokottnál, festés is vállalható minőség… De jobb lett volna ha az egész SS nem csak a deck… Alu… Pfff… Nameg ha fekete vagy SS színű, de csak ez volt :man_shrugging:

10 kedvelés

3.5mm működik a legjobban. Mindenképp próbálj rá!:+1: Korábban majdnem vettem eredetit és belemerültem a “tanácsokba”.

9 kedvelés

Holnap vagy a hétvégén, még egy pulse v3-at is ki kell csomagolni :smiley:
Köszi a tanácsot! :hugs:

8 kedvelés

https://www.youtube.com/live/MAp1kMFfjvg?si=m7h_vevwJa5-PJpi

Óriási rajongó a csávó és a kicsit hosszúra nyúlt videóban részletesen segít.

8 kedvelés

A bajusz régen a múlté, mostanság nálam a szakál tekergetés a menő:

13 kedvelés

Én is épp Dwarv-oztam. :slightly_smiling_face: A 3*0.8-as AFC van benne, de most 2es mag 5 menet helyett 2.5-ös mag 7 menetet tekertem, mert mostanában halványabb ízt produkált, remélve, hogy így jó lesz. Vagy csak az én ízérzékelésem változott volna? :thinking:

13 kedvelés

Nem inkább 6?

6 kedvelés

Az bizony csak hat!!

5 kedvelés

Szerintem Kinga így tesztel bennünket,hogy mennyire figyelünk. :sweat_smile:
Azt írta:

Nem azt,hogy valójában mennyi lett a végèn. :sweat_smile:

7 kedvelés

ez is igaz… :grin:

4 kedvelés