Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Befogatás módja válogatja. Ahol a lapos profil szépen felfekszik, ott kellemes. Ahol nem, ott szívás :grin:

4 kedvelés

Én ezt használom…

5 kedvelés

Az AIOm esetén felfeküdne klasszul…viszont a több fogyasztás gyakrabb feltöltéssel járna …hmmm, “melyik ujjamba harapjak” :thinking:

4 kedvelés

Ezt a lapos huzalt kipróbálom a B80-ban legközelebb. :saluting_face:1-2 nap és építenem kell.Koxol a DC Pistachio. :grin: :wink:

7 kedvelés

A probléma megoldása viszonylag egyszerű: próbáld ki, melyiket kellemesebb harapdálni :rofl:

5 kedvelés

szuper, kíváncsi vagyok a véleményedre :+1: Én csak 2-3 hetente építek, de kell a türelem a lefogatáshoz…na meg mütyür minden ott, jobb lenne biztosabbra menni.
Ugyanakkor a gőztermelődés így is bőven elég, 810es drip-tippel használva a 2es magon lévő mtl tekerést. :wink:

7 kedvelés

OK! Holnap írok. :wink:

5 kedvelés




18 kedvelés

Új szerzemény!

22 kedvelés

Szép Pico :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

A B80-ban a laposhuzalos tekerés.





2,5-es magon 4-5 karika, + a lábak, Cotton Clouds vatta, 0,41 Ohm.
Megfelelően szuperál, könnyű lefogatni ebben az RBA-ban, jók az ízek is, elég nagy gőzfelhő van 1-1 “slukk” után. (70Vg/30Pg Tobacco Bastard Plum) :saluting_face: :wink: :slightly_smiling_face:

19 kedvelés

Mindjárt az első képen, ott kilóg egy szál. Nem tudom… most kissé csalódott vagyok :sweat_smile:

10 kedvelés

Elnézésedet kérem,igazad van most egy picit trehány voltam :joy:

10 kedvelés

Vajh, mi lehetett az oka? :rofl:

4 kedvelés

Akkor jól sejtettem, hogy esetünkben könnyebb a lapos huzal lefogatása…nem mászik ki annyira a csavar alól ráhúzás közben?
Az a 15Wattocska ugye csak az előizzításhoz volt?
Nálam szétszedésnél is bent marad a kémény a boro-ban…minek szedjem ki ha nem muszáj :wink:
És most látom a te huzalod majdnem fele olyan széles (0.5mm) mint amit én kinéztem (0.9mm) …30awg vs 28awg

4 kedvelés

NiFe48, más az anyag, azt is számold bele!

6 kedvelés


Nem tudom :smiling_face:bal (felső) mtl
Jobb (alsó) rdl,dl :smiling_face:

9 kedvelés

Nem, annyin megy most éppen.Jó ízek, nagy gőzfelhő. Kicsit szokatlan az alacsony watt a dual coil-ok után, de így remek nekem. :yum: :wink:
Elmostam az ízcsere miatt, azért szedtem szét majdnem teljesen. :saluting_face:

4 kedvelés

Igen, ízben is másabb picit, mint a NiFe30. (meghát, lapos) :laughing: :wink: :saluting_face:

2 kedvelés

Taníts, mester, milyen?? 48 még nem járt nálam, nincs tapasztalat. A NiFe30 jó ízt ad, jó TH mellett, mi változik?

4 kedvelés