Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

0,4Ohm-os coil 15Watt-tal hajtva rekord gyanús.
Ha így is elég a gőz és íz akkor igazi spórolóbajnok az AIOnk…plusz egy érv mellette.

6 kedvelés

Majd küldök pár tekerésre valót, tapasztalat gyüjtés céljából. Csak írj címet.
Valahogy más ízek is előjönnek, mint a NiFe30-al. Pl. a DC Pistachio-nál ezzel éreztem a dohányos ízt először, bármelyik tankból. :yum: :saluting_face: :thinking:

7 kedvelés

Embere válogatja, azért írtam, hogy nekem jó most így. :100: Meglepi volt nekem is. :grimacing:

5 kedvelés

eskü, már azon agyalok, hogy veszek egy 3.at is :rofl: …pedig ha valaki akkor én nem vagyok egy felhalmozós, gyűjtögetős fazon

7 kedvelés

400-as TCR mellett simán felszalad az az ellenállás 0.8-0.9Ω-ig, mire megvan az üzemi hőmérsékletet :grin:
Furcsa jószág az a nife…szeretem​:smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Tőlem meg majd kapsz egy 510->810 drip-tipp adaptert…ha végre megjön az aliról egyszer…valahogy éreztem, hogy kelleni fog pluszba a mostani mellé :grin:
image

7 kedvelés

Itt senki sem az…:grin::grin::laughing:

5 kedvelés

Black Friday Shopping GIF

6 kedvelés

Ezt tegnap vetted fel? :thinking::joy:

7 kedvelés

Igen.
Téged is láttalak két sorral arrébb​:grin:

7 kedvelés

Nem minden árufeltöltő visel köpenyt​:joy:

Dog Running GIF by America's Funniest Home Videos

(Még nehogy belőlem is az legyen :roll_eyes:)

5 kedvelés

Kis “kalandozás” a vertikális világba.


Strange style RDA + Vandy Vape Pulse V3.

19 kedvelés

Éppen tekerést kellett cserélnem, de gondoltam beüzemelem a 2. B80 AIO Boro-ját is. Szóval megtekertem, izzítottam…0,61 Ohm fasza, bevattáztam, megáztattam, o-gyűrűt megkentem, összepasszintottam, Boro-t behelyeztem. Ment mint a karikacsapás…kivételesen a lefogatócsavar is egyből helyére szorította a coil lábakat. Első slukknál már éreztem, hogy “szódával elmegy”, de mégsem olyan frankó mtl-hez mint eddig…th is kevesebb. :thinking: Na, egyből be is ugrott, hogy mitől van a gebasz.
Ki tudja mitől? :grin:

5 kedvelés

Nem tudom, DL-ezek! :rofl:

7 kedvelés

Na, elárulom…gyárilag a 3as afc van becsavarva a deck-be…mtl-hez az sok, én a 2est használom. A legelső lépés kellett volna legyen annak cseréje…mivel ellen kell tartani a becsavaráskor.
Most büntetem magam a feledékenységem miatt…így használom mert szét nem szedem ma ismét :grin:

7 kedvelés

Csak szánd rá azt az 1-2 percet a szétszedésre, összerakásra. :grimacing: :saluting_face:
Kiváncsi vagyok Kingának hogyan teljesít a B80.? Egyenlőre csend van a téma felől. :wink: :thinking:

5 kedvelés

Ahhoz új tekerést is kell csinálnom mert nem férek oda most az ellentartáshoz :upside_down_face: Ha meg kiszedem a méretre vágott lábakat már vissza nem teszem…jó ez így egyelőre, legalább megjegyzem a szitut :rofl:

6 kedvelés

Gondoltam nem lövöm le előre a poént. Majd, ha kész lesz a tesztje a jövő hét folyamán, mert összecsapni sem szeretném. Közben majd megy is vissza, de úgyis írok a hét elején ezügyben. :slight_smile:

12 kedvelés

@Vaperina_Kinga Tesztelted úgy is ahogy én használom mtl-re…összes levegőnyílást elfedve és 2es afc-vel?
Most ugyan egy gikszer miatt 3as afc-vel szívom…nem ugyanaz, de még ezzel sem rossz annyira.:grin: lehet a 2mm magra tekert coil miatt, ami nagyon üt ebben a boro-ban.:+1:

7 kedvelés

Mindenképp mindent kipróbálok! :blush:

9 kedvelés