Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

V9 2,2 pin 2,5 mag Ni80 28Ga hézagosan 4 karika 3.6-3.8 V fenomenális.

5 kedvelés

Nálam az 1.7 elég, szerintem a 2.2 már sok lenne a 10mg-os leveshez. Most a valorban is lejjebb mentem a 2-ről 1.8-ra. Bár egyelőre félre raktam a valort, mert nálam nem hozza a zseniális ízeket, olyan so-so, nem találtam még el a vattázást rendesen.

A bykákba ugyanazt rakom, 2-es mag, kanthal d, 4 karika, 0.9-1 ohm, 14-15 watt, 1.7-es afc.

5 kedvelés

5 kedvelés

5 kedvelés

Jöttem már, csak dolog volt…

13 kedvelés

Majdnem igazam lett?
Műszakváltás helyett majdnem a másik? :joy:

2 kedvelés

Most így a napsütéses délelőttbe újratekertem a dvarwom és a byka v9et.
Huzal maradt az ni80 28ga, csak más gyártótól.
Vatta mindkettőben cotton clouds, bykaba még csak teszt jelleggel.
Dvarw 2mag byka 2.5
Lötyiket meg látjátok.
Köszönöm szépen az eddigi tippeket mindkét tankhoz!



13 kedvelés

Egy -szinte- újszerű,hibátlan állapotban lévő tekerés a hétvégére.:pirate_flag:


10 perc volt kikaparni a barna trutyit a kazántér beléből​:rofl:

12 kedvelés

Fú, ennek már kellett volna regenerálnia magától :scream::joy:

7 kedvelés

alacsony fordulaton városban használta… :grin:

8 kedvelés

Megvan annak is a szépsége, mikor kékesnarancs lánggal belobban a leégetni való clapton :joy:

6 kedvelés

0.7x0.1 A1 szalag. Leégetni inkább nem próbáltam.Szeretek veszélyesen élni. De nem ennyire :rofl:

6 kedvelés

igen és ráfújsz majd a forró leves ráfröcsög a kezedre…isteni.

5 kedvelés

Én mondjuk a fröccsenést megúszom, mert
-szétszedem, vattátlanítom, előmosom, ultrahangozom, megszárítom, leégetem - sorrendet tartok.
(Tehát egyből gyullad, ha úgy van :grin:)

7 kedvelés

Tessék, van utána kép is :smile:


13 kedvelés

Ez a Saljut nálam eddig magasan ver mindent mtl-ben, kellemes, analóg feeling. Ma vattáztam pont 1 hét után, de olyan volt, mint az új… Holnap jön egy Xlim Pro, kíváncsiságból megnézem mennyit bír porlasztóval, de tippre 1 hónap++. Gyanítom ez lesz az átszokató szett dohányosoknak ezután. :smile:

5 kedvelés

Hali, ilyen tekerèseket vagy huzalokat keresek, ha van valakinek vagy tud valami beszerzési helyet megköszönném.

2 kedvelés

A Saljut becsapós​:smile: A&L Oni van benne, az eredeti tartalom kudarcnak bizonyult. Nekem nagyon műdohány-műcseresznye volt, vagy 8 hónapig birkóztam vele, de egyszerűen nem lettünk barátok. Úgyhogy feladtam, elkönyveltem veszteségként​:woozy_face:
Ha jó cseresznyés dohányt keresel, akkor PJ Poker. Cserébe mondjuk az szépen kokszol. Vagy házon belül journey discovery Cherry Cigar​:+1:

6 kedvelés

Akkor benéztem… :smiley: most próbálom a cherry cigar aromát, na nekem az a műcseresznye :smiley: próbáltam a PJ Pokert is amit sokan ajánlottak, de ízben nekem kb egyezik, csak a Poker jobban kokszol (plusz jóval drágább) :slight_smile:

6 kedvelés

Na ezért nem javaslok aromát :smile: Baromira nem vagyunk egyformák. Csöndben marad, déli végen meghunyászkodva el…:rofl::rofl::rofl:

9 kedvelés