Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Na ezért nehéz szakma ez a “vaperság”, a szubjektívum miatt. Pont nem vagyunk senkivel egyformák. Nálam a Saljut és a Cherry Cigar is visszatérő vendég. Sajnálom, ha kinek ez vagy az nem jön be. Nehéz előre megjósolni, hogy másnak mi lesz a befutó, én mindkettőt jószívvel ajánlanám annak, aki szereti a piros és vagy fekete cseresznyés ízeket…

10 kedvelés

De az a szép benne, hogy előbb-utóbb meglesz az is, ami betalált. Még ha az úri közönség nagyrészének pont a szőr feláll a hátán a választottadtól, akkor is :smile:
És ilyenkor elégedetten hátradőlve eltűnsz egy naaaagy felhőben​:cloud::cloud::cloud::cloud::cloud:

7 kedvelés

Yes!!! :kissing_smiling_eyes: :dash: :dash: :dash: :yum:

7 kedvelés

Jóval sokszorta több aromapróbát és vásárlást csináltam, mire lettek állandók, mint pl. az átlagos párkapcsolati próbák száma.
Szóval minden relatív.
De előbb-utóbb meglesz :grin:
(aztán már csak a gyártó változtathat a recepten, vagy megunom, vagy megromlik, vagy… :roll_eyes:)

6 kedvelés

Micsoda finom eufemizmus a csajok becserkészésére :rofl:
Hát abból sem maradtunk meg a kezdeti választásnál (még szerencse némely esetben így utólag visszagondolva, brrrrrr!!!) De ott a gyártó már csak javasolhat, és az sem kötelező érvényű… ellenben se jótállás,se pénzvisszatérítés nincs :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Írhattam volna padlószőnyeg cserét is, vagy bármit…az aroma a vape faxerdeje, ez nem vitás.
A lopakodó és csábító “járulékos” költség.
.
.
Mellesleg nehéz ám nem rendelgetni, illetve nem kóstolgatni állandóan. De én sikeresen leálltam mostanában vele. :grin:

9 kedvelés

Bombo…?!

4 kedvelés

Azon még törpölök :grin:

Van még desszertem vagy 3-30 havi. De olyan jellegű is. (De piszkálja attól a csőröm, majd rá kell jönnöm, melyik ízekkel szimpatizáljak…:roll_eyes:)

5 kedvelés

@Janos_Groszeibl segíthetsz is, vagy aki még Bombo-tulajdonos.
Olyat vennék inkább, ami karamellás-pisztáciás, vagy ilyen csoki-karamella vonal.
Hasonlítson a Tabak Royalhoz, vagy Tabak Royal Goldhoz.

(Amúgy abból is van még 4 :grin:szóval nagy baj nincs…csak esz már a fene, hogy kóstolni valamit…)

3 kedvelés

Azok nagyon rosszak ezek jobbak.Pisztácia még nem jött szembe bombo-ból.Le írások megfelelnek a valóságnak…

3 kedvelés

Nutty Supra, meg a Supra Reserve, ezekkel szemezek :slightly_smiling_face:

2 kedvelés
4 kedvelés

ezek tuti jók nem az elsőt veszem a csokisakat nem linkeltem mert azokat még nem kostóltam…

3 kedvelés

A Bombo Culmen Platinum Tobaccos,az dohány,mogyoró praliné csokoládé.Nekem inkább a dohány-mogyi vonal volt érezhető belőle.
Finom,hamar elfogyott.DL-be csak úgy habzsoltam,mint Hakapeszi Maki a csokit. :rofl:
Hakapeszi-Maki

10 kedvelés

Ja ez a gond velük hamar elfogynak…

5 kedvelés

Szerintem a sima Suprával kezdd, azzal nem fogsz melléje :smiley:

6 kedvelés

Meddig ? :rofl:

4 kedvelés

Jóvanna :pleading_face::joy: kell Azhad’s, szóval lesz Bombo is. Aztán egy időre…megvagyok.

3 kedvelés

Donat King :shushing_face: mindig el fogy a boltból illetve előlem . :face_with_symbols_over_mouth:

2 kedvelés

Én Azhad Dark Bite-ot szereztem be. Még érik.

2 kedvelés