Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊



Tanácsot,építő jellegű kritikát szívesen fogadok

6 kedvelés

Szia! 2.5-nek tűnik. Tekerésbe kevésnek, jobbról balról meg soknak érződik a vatta. Nálam ez a vatta ajándék lett. Kicsi mellék ízt véltem nála felfedezni ill. hamar összeesik. Számomra a hézagos tekerés teltebb ízeket hoz. + egy észrevétel, szerintem nagy is a tekerés meg igen lent is van.

2 kedvelés

Köszönöm.Hát tényleg nem a legjobb vattázásom,az már igaz.:pleading_face: Bár már csepegtetés után fotóztam. A mai napot már kihúzom vele.Holnap ismétlés .

3 kedvelés

Ő valami bele halt a tankomba :rofl:

Kanthal zenész 20 ga :grin: 3 as mag .







7 kedvelés

Well Done Reaction GIF

Első tekerésem rdta tankba​:thinking::grimacing:



7 kedvelés

És működik?

4 kedvelés

Működik bár még ki kell tapasztaljam a tekerések magasságát de eddig szépen muzsikál

3 kedvelés

A sokadik megfejtés Dvarw-ra, déelezés 20 Watt-on.
Ss316L 26Ga 3as mag, 7 menet, legeslyukasabb air pin:

Ennél hosszabban biztos nem kell: (Bp mods 3mm)

A vatta végét csipesszel lefordítom, alig lóg át a vége:

20W 0,64Ohm

215-230°C,22W max, tcr 090 (itt a sw 5ösével léptet)

8 kedvelés


Sok videót néztem a taifun gt 2-ről, ami a vattázást illeti. Rengeteg videó van arról hogy kint hagyják a vatta végeit ezen a kis lyukon. Én eleve hosszabbra hagyom a vatta végeit kb 1 centivel, és azokat ‘S’ alakban behajtogatom a tekerés mellé. Tökéletesen működik, nem folyik meg, sőt, a két oldalon lévő kis lyuk lébeönlőkènt szolgál, így szépen adagolja magának a levest. Nincs vele dryhit sem. Maga a tekerés… ni80 28ga sima szálhuzal, 2.5 magon, 5 menet, hézagosan, 0.90 ohm, 15.5 watton. Bpmods 2.5-ös watta.

9 kedvelés

Kezdetben nem így tekertem, bajszot pödörtem, áthúzva a lényiláson, de a fentebbi módszer számomra egyszerűbb és gyorsabb. Annyi örömöt adott már, a legolcsóbb, legmegbizhatóbb klónok egyike. Meggyöződésem, hogy minden háztartásba legalább kell egy!:face_with_monocle::+1::innocent:

10 kedvelés

Akkor nálad is 0.64 Ohm lett a Watt-takarékos DL felső határa. :+1:
Én most 19 Watton DL-ezek éppen :grin: :dash:
Szóval az Augvape single Intake DL is nyerő választás…és a vattázása “akár csukott szemmel is megy”

6 kedvelés

Használ valaki UD Kanthal A1 Twisted Wire D: 0,4mm X2 20db huzalt? Dl-re keresek valami jobb huzalt Kanthal -ból.

2 kedvelés

Nálam Sea Wolf Alien Clapton a DL-hez kedvelt.

4 kedvelés

Köszi, utána nézek

1 kedvelés

Én meg ezzel operálok :slightly_smiling_face:
Összeolvadt Clapton Heizdraht

Ez a speciális Clapton-huzal 2 belső huzalból áll, amelyeket vékonyabb huzallal tekertek

Hossz: 5 méter / 16,4 láb

Ellenállás: 6,3 ohm/méter

Belső vezeték: 2x Ø 0,40mm (26awg) CAN A1

Huzal külső: Ø 0,12mm (36awg) KAN A1

maximális üzemi hőmérséklet: 1400°C

Ötvözet komponensek: Cr 22%, Al 5,8%, Fe egyensúly

Gyűrődésmentesen, nagy orsón (Ø kb. 55 mm) szállítjuk.

6 kedvelés

By-ka v9, klón, hétfői szerzeményem.
Ni80 28ga huzal, Fiber n’ cotton vatta, 2es mag átmérő, a csomagban található legnagyobb afc-vel (Ami szerintem 1.7) 15-15.5 watton szívva, teljes levegőző- és lényíláson, de nem érzem azt a húdejó érzést sajnos.
Esetleg valaki ellátna pár jó tanáccsal? (A lötyi ami ment bele Antimatter Xenon, és picit gyöngyözik a levegőző nyílásán a lötyi ha sokat áll.)

5 kedvelés

2.5 mag én így használom

6 kedvelés

Hétfőn úgy tekertem meg, nem éreztem annyira ízesnek úgy sem :confused:

2 kedvelés