Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Annyit mondanék ide, bizonytalan ellenállás esetén (laza a derót a csavar alatt, ilyesmi) ha ugrándozik az ellenállás, még a Yihi is megsüti ám a citromos pitét. A mod, ha jobb fajta, próbálja folyamatosan számolni a szükséges feszt.
Ezt csak azért mondom, mert teljesen nem zárható ki.

1 kedvelés

Kitérnék magára az al carlora . 2 flakon elszívása után számora élhetetlenné vált a fogyasztása hasonló íz világ generálása mellet . Imádtam próbálkoztam vele többször is de akkor sem olyan mint az elején .
Szőlő dohány meg bluberry volt . Azóta se :face_vomiting:

2 kedvelés

A citromos pite se jó nyersen :smile: Kószáló ellenállásnál előfordulnak ilyen balesetek. Viszont az L200/mtl tankok viszonya a jelek szerint kissé hisztérikus. Gyújtáskor ráereszt egy nagyobb teljesítménylökést, amit a dl tankok tolerálnak(szinte még jól is esik), de a kissebb tekeréseket megsüti​:woozy_face:

2 kedvelés

Ne bíztass előre, egy berry tree még várja a sorát itt valahol…:thinking:

2 kedvelés

Akkor mondom sajttorta áfonya is csak áfonya :shushing_face:.
Al carlonal ez meg úgy mondom a mű dohányt semmi nem nyomja el és
Jim Carrey Vomit GIF

3 kedvelés

Akkor kissé hátrább rakom abban a sorban :woozy_face:

2 kedvelés

Na bumm :joy:

5 kedvelés

Fene az izlésedbe :joy: . Ja de az shoert fill ?

Igen az :joy: előresoroltam a régebbi rendeléseimet :smiling_face:van pár érdekesség :joy:

Ja az gyártónal külön figyelmet kap . Garantálom maximum névben ugyan az mint a sima aroma .

1 kedvelés

Ma délután mint mondtam újratekertem, más lötyivel, és nem generálja azt a mellékes ízt.


5 kedvelés

Ezt màr ènis olvastam màs forumon(Potv) hogy Ni80-vel tc-tek semmi problèma nèlkül :thinking:

Rohadtul ki van zárva :grin: A majmos oldalon nem szoktak ekkora bakik helyesbítés nélkül maradni, vsz. ott is valaki érdeklődött volna, hogy lehet-e??, de nem hinném, hogy Ni80-at javasoltak volna TC-re. Gyakorlati felhasználáskor, ha nem adsz neki túl nagy teljesítményt, akkor nem ég le(VW-ban se lobban el instant a tekerésed), de hogy ott nem sok szabályozás történt TC felől, az tuti.
User Error :flushed:

Megprobàlom majd visszakeredni a hsz-okat de persze maradjon mindenki a bevàlt biztonsàgos dolgok hasznàlatànàl :fist_right::fist_left:

2 kedvelés

:smile:
Nem arra gondoltam, hogy nem olvashattad, hanem arra, hogy nem működik. Az ilyen úri huncutságok, mint a ‘klasszikus’ ellenálláshuzalok (pl:kanthal,NiCr) pont arra vannak kitalálva,hogy a hőmérséklet változásával minimálisan változik az ellenállásuk. Egy A1 vagy Ni80 huzalnak a hőfok tényezője ~nagyságrenddel kisseb, mint a rozsdamentes acélé. Ami nem a legprecízebb dolog TC-re, mert ott az ellenállásváltozás még mindig csak kb. harmada-ötöde a Ni200/Ti/NiFe huzalhoz képest(kis mérési pontatlanság>>nagyobb eltérés)
Szóval “elvileg” lehet vele TC-zni, csak gyakorlatban nem működik.

4 kedvelés

Egen ènis pont vmi ilyesmire gondoltam mikor olvastam :grin:

3 kedvelés

A #21-ben ott a lényeg- Nichrome: 0.00040 (így direkt tcr értékkel még nem találkoztam Ni80ról). Szóval a béka popója alatt van az ellenállás változás, ez vacakabb kínai tucatmodoknál belefér a hideg mérési pontatlanságba is…

3 kedvelés

Kanthal laposka huzal, szerintem jó lesz :kissing_smiling_eyes:

6 kedvelés

Nekem is van, de teljesen kiborít idegileg, teljesen idegbe vagyok miatta! :joy: :rofl:
Ez az: - Zivipf - FLAT WIRE KANTHAL A1 0.60.1mm / 0.240.004’’ / AWG29

3 kedvelés

Szépülünk, copfosodunk, a tulaj meg claptonmániás :roll_eyes:

5 kedvelés