Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Akkor gondolom előbb/utóbb hozzám fog kerülni :rofl:

2 kedvelés

és a beceneved “lefolyó” lesz :imp:

Nem, nem, el fog fogyni, hozzád csak a teljesen vállalhatatlan megy. :rofl:

2 kedvelés

Megrémíszted a barátodat!? :slightly_smiling_face:

:roll_eyes: ha 2 desszertet tarthatnék csak meg, ez lenne.
(Meg a szolnoki ischler).

(Szóval kiöntheted, csak jelezd, merre folyik :rofl:bár te nemigen kevered 18-asra)

2 kedvelés

Hirtelen felindulásból úgy olvastam, Tarlóstól kértem tanácsot, mi van…mi van?! :thinking: :joy:
Na mindegy is, hogy ne legyen off, nekem nagyon nem gyere be a tabak royal gold. :no_entry_sign:

3 kedvelés

Nem lenne rossz, csak egyszerűen túl sok, 2ml és tele vagyok vele.

3 kedvelés

Ez a szemed kívánja hepp kategória. Majd rá jössz , hogy még se kellett annyira :joy:

4 kedvelés

Vanazúgy,hogynéha! :sweat_smile:

Hajnalban elkezdett elég fura íze lenni a pár napos tekerésemnek a dvarwban (picit mintha nyomott, égett fémes), ezért ma újratekertem (2x is), de továbbra is ugyanazt az ízt érzem.
Mi történhetett? 1.5 afc, ni80 28ga, 2 átmérő, fiber 'n cotton vatta, 14.5 watton.
A lötyi pedig egy Al Carlo áfonya-dohány mix, amit eddig imádtam, de most elég fura ez a mellék íz.

3 kedvelés

Esetleg van más anyagú huzalod?Kanthal,Ss?
Egy próbát megèrhet.

4 kedvelés

A tartályt levéve a chimney-n át egy csipesszel kissé lentebb nyomod a tekerést, a fémes íz lehet, hogy eltűnik, de az ízzek biztos, hogy erősödnek.

3 kedvelés

Ha van olyan modja ami tüzeléskor mutatja a volt-ot, akkor úgy könnyebben el tudja találni a megfelelő izt. Én ezt ugy csinálom, hogy miközben megnyomom a tűzgombot, figyelem a volt értéket, ami 3,8-4,2 között legyen. De inkább 4 és 4,2 között. Nekem ilyenkor adja a tutit… így tudja tolni fel vagy le a wattot amíg nem adja neki azt a volt értéket…

5 kedvelés

Kanthal van, azért a ni80at használom, mert nekem finomabb így, de ránézek arra is

3 kedvelés

Ha ettől lentebb nyomnám már hozzáérne a levegőzéshez sajnos

4 kedvelés

Nem éri el azt a voltot sajnos, de ha annyira felveszem a wattot hogy elérje, túlságosan meleg gőzt produkál

1 kedvelés

Vari volt opció a modon van biztos . Ott állítgasd . Ni80-al lehet tc-zni is . TC orvosolhatja a gondot .

3 kedvelés

Geekvape l200 modon van a tank, ott melyik az?
Tc-vel azt erzekelem hogy hosszu slukk utan a tuzgomb nyomasa utan meg pirít a coil es mikor ez van ismet egett iz
De majd ma meg a nap folyaman ujratekerem

2 kedvelés

Nem lehet :confounded: Ni200-al lehet, de azt a rosszakaróimnak szoktam kívánni

2 kedvelés

Az L200-nál valami konstrukciós elb@szás csúszott a rendszerbe, te már a sokadik áldozata vagy, akinek megsüti az mtl tekeréseket…szóval minimum gyanús az a széria :thinking:

3 kedvelés