Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Szia,a 0.75-öt én megküldeném elsősorban olyan 15-18 wattal ha így hagyod :wink:

3 kedvelés

Megküldte már 25-el is, szerintem 1.4-es afc-hez karcsú ez a fém mennyiség, én szinte ugyanezt hasznlom 2-es afc-vel. Egyszerűen túlmelegszik a tekerés, nem kap elég levegőt.

2 kedvelés

1.2-1.4 pineket használok,5-6-7 tekeréssel,de 15 watt ami működik mindnél.
Igaz a melegebb gőzt szeretem,de a boost az 22 watton duruzsol :grin:
(Ja,csak a 2.5 mag :muscle:)

6 kedvelés

A 25W barokkos túlzás szerintem is.

3 kedvelés

De állítása szerint gyenge a íz. Szóval valami nem kóser. Vagy szar a vattázás. Mondjuk én meg pont hogy hideg gőzt használok. :sweat_smile:

2 kedvelés

Menetek összetol,16-17 watt osz’mehet :grin:

3 kedvelés

Most betettem 1-es afc és egy kicsit homlok horpasztó lett ugyhogy kell nézzek egy 1,2 ha találok

2 kedvelés

Épp a kezemben van,nem szedném most szét mutogatni mert most jó :joy:

Teljesen toljam össze?

Én egyszer beraktam a 0.8-at, nem bírtam levegőt kiszíní belőle. :joy:

Lassú izzításnál igen.
Persze ez csak az én setupom,neked lehet más jön be :smiling_face:

3 kedvelés

Az már kínzás :joy:nekem se jött be :grin:

Én csak pislogtam, hogy mi van more? Megdöglöttél? :sweat_smile:

Én rányomok oszt hadd szóljon ami a csővön kifér​:grin: de ha már kell szívni erősebben az nem az én stílusom

1 kedvelés

Akkor az mtl nem a te stílusod :grinning:

2 kedvelés

De csak az már nagyon szük a dvarw 1-es afc az 1,2 már jó

1 kedvelés

Azért az mtl elég tág fogalom, én 1.7-2.0 körül mozgok, az is mtl. :smiling_face:

2 kedvelés

Mondom, én első sorban fejjebb mennék ellenállással és lejjebb a wattal, 1.2-es afchez én ss-ből 7-9 tekerést használtam 2.5-es magon. Ez olyan 1.2 ohm volt, ha 2-es magra tekered, kapsz 1 ohmot kábé. És nyomd össze kissé, nem kell microcoil, de ne legyen szélesebb, mint az afc, csak minimálisan.

4 kedvelés

0,79 és 15 watton 1,2 pinnel úgy érzem megtaláltam a keresett ízt bár még az ares még mindig vezet az eréjes ízvisszaadásba :thinking:

2 kedvelés

Ne az areshez hasonlítsad, jó vagy nem jó (az arest nehéz megverni).

Egyébként van 10 rtam, mindegyik más feeling izben, gőzben. Van amelyik édesebb, van amelyik szárazabb, van amelyik th-sabb stb.

Ha csak az ízt nézném a fél bandát kidobhatnám…

2 kedvelés