Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Megpróbálom 7 menettel és akkor már lesz egy viszonyítási alapom

2 kedvelés

Helyes. És próbálj a vattával is variálni kicsit, hogy ne follyon, ne legyen dryhit, ki kell tapasztalni.

1 kedvelés

Aberrált… :rofl:
Egyébként az. Én 1.2 (0.8-1.5-ig azért van szórás, tankfüggő), inkább meleg gőz párti lennék.

Meleg gőz…broáf. :joy:

Nekem is jobban elmegy a meleg gőz :thinking:

1 kedvelés

Akkor ahhoz kell kalibrálni, ez már ízlés kérdése, levegő, fém, watt, vatta, ezekkel tudsz variálni. Próbálj ki akár szélsőségeket is, akkor már tudod merre ne menj.

Én első körben a levegőt lőném be és ahhoz a többit.

5 kedvelés

Ha meleg kell,akkor akác :crazy_face:
Ööö….26 ga kanthal :grin:

Keserű… :roll_eyes: Bár lehet hogy Mentholossan meg yó lenne :grin:

Jött most egy Taifun GTR klón, íz/levegőzés egész kellemes. :slight_smile: Első feltöltésnél megtanultam, hogy a levest el kell zárni a kupak visszahelyezése előtt, ~2ml bombo nutty bánta :smile:
Minőségre lehetne jobb, nem mindig ott kezd el meglazulni ahol én szeretném, de ~5ezer Ft-ért nem vártam csodát.
Még jön egy Diplomat klón a héten, utána lassan szortírozás, hogy mi marad, mi megy…


8 kedvelés

Gyors kérdés, az mitől lehet, hogy az egyik coil jobban izzik? Hamarabb?

Közelebb van a kapcsolási sorban amelyik előbb izzik , nincs eléggé meg húzva a másik tekercs lábánál a csavar esetleg rossz fel fekvése van . Egyébként nekem is volt hasonló kívül belül halálra kell kaparni :joy::sweat_smile: . De akkor is van egy minimális késedelem . Amúgy is lomha tekercsek ezek harmadik slukk után van rendes teljesítés . Onnantól nem számít .

2 kedvelés

Akkor a csavar lesz. Már lassan el forog az imbusz, nem tudom rendesen meghúzni. Már nincs csere csavar se.

Az cink . :sweat:

2 kedvelés

Köszönöm a választ. Már feladtam. Lett másik Brunhilde, ez tökéletesen gőzöl. Még :joy:

4 kedvelés

Nem nyert meg magának ez a tank . Volt nálam egy hétig . Mato jobb , pyro sokkal jobb , profile meg kilómétereket vér rá.

2 kedvelés

Nekem a kinézete nagyon tetszik. Csak nagy batár. Vadászom hozzá a Brunhilde modot, de kifutott és mindenhol elfogyott. Így szarul néz ki. Legalábbis nekem nem tetszik.

3 kedvelés

Ez is nagy :joy: . A jó íz vissza adás a lényeg . Funkció mindenek felett

3 kedvelés

Ez jól néz ki. Nálam az összhang nincs meg. Nagy tank, kicsi mod.

Jó ez már azért egy hammer of god-on vagy steam crave hadron/PWM en kicsi volna . :grin:

2 kedvelés

Megvan. Egy lostvape. Ezzel már néz ki valahogy :joy: gyors vettem egyet.

11 kedvelés