Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Nem azt mondtam, hogy nincs értelme, azt mondtam, hogyha egy dedikált mtl rta nem ad ízt mtl húzalal, akkor az a tank nem sikerült.

2 kedvelés

Persze, egyelőre még a budget kategóriát tesztelgetem (ezt tudom kihozni nullásra a többi cuccal amit rendelek :smiley:), viszont én is tudom, hogy valószínű előbb utóbb valami komolyabb tank is meg lesz rendelve. A Diplomat pl már tervben van, illetve az Expromizereket is nézegetem, abból 1.4 lenne helyben egy ideje amot ajánlgatnak.

2 kedvelés

1.4-em volt, mondjuk én rühelltem vattázni. :sweat_smile:

Miért nem lepődtem meg? :thinking::rofl:

Jó, hát érted, egy ilyen pici csőnek az aljára kellett legyömöszölni a vattát, hogy eltaláld a lyukat, de persze a vattát ne gyömöszöld halálra azért, na mindegy, nem nekem való. :sweat_smile:

1 kedvelés

Egyébként meglepő módon így is működött…

1 kedvelés

Pont ezért vacilálok, v4-v5 amit inkább látom, hogy dicsérik. :slight_smile:

2 kedvelés

Én plédául szálhuzallal használom.

2 kedvelés

Hováa? Nem kell eltalálni a lyukat. Ilyen szempontból szerintem pont neked való lett volna :rofl:

A részleteket már megkoptak, lehet nem kellett eltalálni, de én el akartam akkor is. :sweat_smile:

2 kedvelés

Jahogy régen is csak akartad :rofl: :rofl:

Hassassin meg ölte :joy:

assassins creed assassin GIF

image

A jó öreg EDZZIO . Mennyi mindent át éltünk együtt :joy::sweat_smile:

2 kedvelés


Ezek az értékek jók így tc-vel? Mert nem vagyok túlságosan otthon a tc-ben. Ss316l 28ga sima szálhuzal, 2 magon, 5 menet, 0.53ohm, 200 C fok, 17.5 watt. A wattot le ok-ztam… gőz van rendesen, ízeket nem nagyon érzek, kissé náthás vagyok…

5 kedvelés

Ha a kapott gőz hőmérséklete neked megfelel, akkor Ok.
Esetleg 20W-ig emelheted, fürgébb lesz.

4 kedvelés

Szerintetek is lassan csere? :thinking: Vagy még húzhat pár napot? :rofl:

4 kedvelés

Gyorsan csere :grinning:

2 kedvelés

Szerintem mind 2 kérdésre a megfelelő válasz:ÁÁhh! :joy:

Nincs ezzel baj…ráér holnapig még van vatta ott :rofl: