Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Eddig sikerült 2 szar tankot venned, nem a húzallal van a baj. Azért működik ezekben a clapton, mert az eleve ízesebb a nagyobb felület miatt, cserébe melegebb a gőz.

2 kedvelés

De akkor mégiscsak jogos, hogy a clapton ízesebb? :thinking:

3 kedvelés

Szerintem ez tankfüggő.

3 kedvelés

Ja, ez ilyen költői volt, szerintem is ízesebb :grinning:

A liquid még ízesebb :wink: mint az a fémszál.

Véleményemet fenntartom. Egy Dwarv vagy Kayfun max csak melegebb és több gőzt ad claptonnal. Szerintem.

3 kedvelés

Nem tudom jogos-e, én már az enyhén langyos gőztől is hányok, szóval sosem próbáltam. A lényeg, hogy nem a húzallal van a baj, hanem ezekben a tankokban nem működik…mondjuk spec nekem a dvarwban is működik, csak nem a legjobb. Tank, húzal, levegő, teljesítmény…ezek kombinációja adja ki, vagy nem. Nincs olyan, hogy jobb.

3 kedvelés

Akkor… te fagyasztod a tekercset és úgy párologtatod a liquidet? :rofl:

Így van! 2-es mag, 3 tekerés, 2mm-es levegő és 14 watt. Lefagy a torkod bro. :rofl:

Persze, hogy az, vannak tankok, amiket nem sikerült megcsinálni jól, na oda jó a clapton, az legalább kihoz belőlük valamit. :sweat_smile: Egyébként ami működik szálhúzallal oda nem kell clapton…mtlben a claptont ilyen csalásnak érzem, nem jön az íz, sebaj, odarakunk még egy adag fémet! :joy:

1 kedvelés

Én másfél éve visszaeső csaló vagyok. :grin: A Dwarv is imádja.
(Jennifer Z. Lopez)

Persze, mert a szarból te sem tudsz várat építeni. :sweat_smile:

Elképzeltem, ahogy a hűtőházban szívta a Szofit anno :rofl::wink:

Van egy kb. 7 fajta szálhuzalom, de a Clapton ereje :muscle::+1: és csak langyi.

Persze, értem én, de amikor egy brünci 1.4-es afc-vel már kéri a claptont, akkor ott valami félrement. Nekem is volt vagy 50 rtam, egyikhez sem kellett clapton, hogy legyen íze…

1 kedvelés

Nemem jobb a th, teljesebb az íz, és strapabíróbb mindenben. :slightly_smiling_face:

Nem azt mondtam, hogy nincs értelme, azt mondtam, hogyha egy dedikált mtl rta nem ad ízt mtl húzalal, akkor az a tank nem sikerült.

2 kedvelés

Persze, egyelőre még a budget kategóriát tesztelgetem (ezt tudom kihozni nullásra a többi cuccal amit rendelek :smiley:), viszont én is tudom, hogy valószínű előbb utóbb valami komolyabb tank is meg lesz rendelve. A Diplomat pl már tervben van, illetve az Expromizereket is nézegetem, abból 1.4 lenne helyben egy ideje amot ajánlgatnak.

2 kedvelés

1.4-em volt, mondjuk én rühelltem vattázni. :sweat_smile:

Miért nem lepődtem meg? :thinking::rofl: