Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Boldog születésnapot kívánok!

4 kedvelés

Boldogság és öröm számodra :birthday:

2 kedvelés

köszike szépen​:blush::wink:

4 kedvelés

nagyon szép​:sweat_smile:jó lett :blush::grin::sweat_smile:köszike​:+1:

4 kedvelés

Happy Birthday GIF

4 kedvelés

Már nagyon szomjazták a tisztába tevést :grin: a bűvös hetes.

11 kedvelés

WD 40 kupak ITS ON

Fake tisztító, Würth.
(Csak ezzel jó :grin:)

Megjött a “megosztó”… :smiley:
Félórám volt munkába indulás előtt elmosni és elsőre megtekerni, úgy is sikerült… :smile: Az egyik oldalt pár slukk után kezdett száradni a vatta, lentebb nyomkodtam, azóta hibátlan. :slight_smile:
Ízre és levegőzésre (2. legkisebb afc) is tetszik, Bombo Nutty-val nekem elsőre jobban adja mint a Dvarw több próbálkozás után.

Egyelőre marad, holnap meg jön egy Pandora V2, ő lesz a következő tesztalany. :smiley:


7 kedvelés

Naugye :grinning:

4 kedvelés

Annyira jó a hilda?:thinking:

Ez az! Eljött a te napod. :rofl:

Dvarw után? Simán lehet…

3 kedvelés

Ezt azért nem mondanám, túl sok összehasonlítási alapom sincs. Egyelőre örülök, hogy első vattázással nincs száraz, és ízek is vannak, pedig a tekerés tényleg sos volt. A huzal lefogatása nehezebb mint gondoltam, nem is sikerült normálisan, alig sikerült működésre bírni. :smiley:

Az Aromamizer nálam a levegőzés miatt előrébb van a sorban, viszont ez a Hilda kokszolós levesekhez jónak tűnik a gyors/egyszerű vattacsere miatt.
Tényleg nagy és nehéz, SBS-en kívül más modra nemigen raknám fel. :slight_smile:

3 kedvelés

A huzal lefogatása? Bedugod, rácsavarsz, kész :smiley:

Laza volt a tekerősegéden szerintem, illetve nem tartottam rá, igy amikor meghúztam a csavarokat elcsavarodott az egész, ilyen 2-3 mm lehetett az alsó és a felsőrész között oldalirányban. Valószínű csak én voltam balf*sz, siettem… :smile:

4 kedvelés

Hát azt én is utána állítgatom egyenesbe, de bármely tanknál így van ez.
Nem bohóczkodom a segéddel közben, mert csak útban van :sweat_smile:

4 kedvelés


Már kicsit lehetett érezni, hogy valami nem kerek… :joy:

6 kedvelés

Fellazulhatott az egyik csavar. Különben hibátlan :rofl:

3 kedvelés

Na áttekertem Ni80 GA28-al, illetve átraktam az 1.4-es afct, mert szűknek éreztem kicsit. Másodjára már könnyebben ment, viszont az íz határozottan gyengébb. Úgy látszik ez a szálhuzal téma nem az én világom, egyik tankban sem közelítette meg a superfine claptont. Szerencsére a meleg gőz engem nem zavar, a cigi és a neo se volt hűvös. :slight_smile:

6 kedvelés