Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Én már fontolgatom elég erősen hogy veszek egy Dvarw ot csak nem tudom mennyivel lesz jobb mint az Ares 2 és attól tartok hogy csak hasonló lesz mivel nincs lehetőségem rá hogy kiprobáljam azt is ugyan azzal a liquidel

2 kedvelés

Jó ötlet :grinning:

2 kedvelés

Ne vegyétek el a kedvem, tegnap rendeltem pont egyet… :smiley:

Nekem ugyan már a harmadik kazán lesz Dvarw és Aromamizer után/mellett, de összesen ha 10-12 mtl tekerésnél tart a pályafutásom. :sweat_smile: Videókon/képeken nekem nem tűnik nehéznek a Brunhilde, de majd kiderül… :smiley:

Választási szempontnál nálam is a megjelenés volt az egyik fő (sbs modon megépíthető), illetve azért dícsérik is jópáran. Ha nem tetszik max eladom. :slight_smile:

A 3. választás általában és szintén nem a legélesebb kés a fiókban. :grin:

2 kedvelés

Neked, mert te fordítva vagy bekötve. :sweat_smile:

Nekem ha lesz második mtl rta kazán akkor az biztos hogy a Dvarw lesz :grin:

3 kedvelés

Nekem az Ares 2-t is sikerült izesre. A vattázáson sok múlik. Ezek a GTA típusú (nem Grand Theft Auto, hanem Genesis Tank Atomizer) tankok nagyon érzékenyek a vattázásra. Nem elég megfogadni a minden által bevállt build tanácsokat, ez bőven a foglalkozós kategória. Ahogy a Brünci is. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

1.5 évig használtam a Brüncit. Szerintem is rohadt jó. :slightly_smiling_face: Én csupán meguntam. @SzG88 ha Brüncit veszel számíts rá, hogy nagyon nehéz, de SBS-el mondjuk lehet jó lesz. :thinking:

5 kedvelés

Persze, értem én, de hány tankod is volt előtte? Sosem értem kezdők miért veszik, de nem akarok én kárrogni.

Mondjuk ebben igazad van. :thinking: Nem számoltam, de 25-30 biztos.

1 kedvelés

Én kezdő tekerőként vettem. Soha semmi gondom nem volt vele.

Mert amikor valaki beírja mennyire jó tank és egy kezdő olvassa, akkor azt gondolja jó üzlet, pedig egy kezdőnek kínszenvedés lesz a vattázás, töltés. Plusz egy pici modon túl nagy és fejnehéz lesz. Egy pioneer, bishop jobb választás szerintem, vagy picit drágábban egy diplomat, az meg mindenben jobb.

3 kedvelés

Te maradjál már csendben. :rofl:

Én mindenhol a brünci nem jó bejegyzések olvasok…

3 kedvelés

Tételesen cáfollak: nincs igazad :rofl:
Hát azért a Pio kezdőknek? Nemá :grinning:

Jó, igaz, az is egy szar konstrukció. :rofl:

Az a deck egy borzalom, főleg azok a post csavarok…

2 kedvelés

Szerencsére nem feltétlenül szaladgálós lesz, úgyhogy a súly annyira nem lényeg, arra most úgy néz ki a Pico + Aromamizer teljesen bevált (ugyan még csak másodjára vattáztam, de nulla folyás, hibátlan minden szempontból). Én nem látok a brunhildében semmi nehézséget képek/videók alapján, de majd kiderül. :smiley:

2 kedvelés

Vigasztaljon a tudat, hogy ha mégis beleunsz a szeszéjeibe akkor legalább könnyű eladni…mert ahogy magad is tapasztaltad, kezdetben a külcsín a fontosabb szempont.

3 kedvelés

Persze, ezért sem aggódok. Szerencsére annyi embert “megtérítettem” az utóbbi hónapokban, hogy gyakorlatilag a havi porlasztó/pod rendelés mellé tett saját dolgok ingyen vannak. :slight_smile:

Hogy egy kis témába vágó is legyen… Az első vállalható hézagos tekerésem (találtam egy megfelelő facsavart :smiley:) Ni80 GA30 (ezt is először próbálom).

Nem tudom min tudnék még javítani, de egyelőre nem vagyok elájulva a Dvarw-tól. Az Aromamizer nálam eddig minden tekintetben veri… (Íz, levegőzés, élmény)

4 kedvelés

Öszintén szólva nem is leszel soha, a dvarw inkább gyümölcs tank, de én inkább azt emelném ki, hogy nagyon jó levegősre lehet építeni és jó a th, az íz eddig majdnem minden tankonban jobb volt. Ja, meg olcsó egy jó minőségű klón belőle.

Én például gyümi-hűsítőre használom, ilyen váltó ízekhez a sok desszert-dohány után, közben.

Egyébkén nem értem ezt a csavar dolgot, kanthal és ss esetében is van annyi rúgózása a drótnak, hogy alapból széthúzott lesz a tekerés, akkor kell mókolni vele, ha microcoilt akarsz.

4 kedvelés