Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Akkor én mod hiányban vagyok azt hiszem :joy:

Ja, majdnem el is felejtettem… a mod is széép, lassan ez is antik darabnak számít​:grin:

köszi,szép szép még,lassan múzeális darab de működik szépen megy.Jó erős össze van rakva​:grin:

3 kedvelés

Úgyis mindig téma az újaknál hogyan kell vattázni, én így csinálom minden tankom:




8 kedvelés

Elképesztő. A végén egy habcsók lett belőle :smiley:

3 kedvelés

Még jóhogynem egyujjas kifo…!
Megint rossz hejre ír ez a … :sweat_smile:

Amúgy is megérett már a cserére​:grin:

Egyet kipróbálom 3 magon ni80 28ga 7 tekerés-el és így lett 1,35 bár lehet elég lett volna bőven a 6 is de már kipróbálom ezt is.

7 kedvelés

Én 2es magra tekertem 5 menetet. Úgy volt finom. Biztos jó így is, csak nekem tűnik soknak a 3as mag. :thinking:

3 kedvelés

Én is újra tekertem és 2 magra 6 menetet de sajnos az íz talán nagyon is selymes mert én jobban szeretem ha jól ki lehet érezni az ízeket de lehet ez nem az a kazán​:thinking:

Lehet, mert elég megosztó az Ares 2. De azért megéri picit játszani vele. A vattát sem túloznám el, csak annyit tennék bele amennyi a levezetésben kényelmesen elfér. A BP Mods jó vatta (remélem jól dereng, hogy nálad láttam), de van betörési ideje, ha túl sok a vatta akkor a betörési idő is megnő. Sok tényezős dolog vapelni. Ha ezzel a vattával ez a tank nem jó, akkor mással kell próbálkozni. Az én kedvencem a Vapefly Cotton Cloud’s. Az mindenbe is jó.

4 kedvelés

Igen van bp mods vattám is de van muji is ami nem került fel a képre :cloud: mindenképpen megfogadom a tanácsokat és már délután ki is probálom hátha ízesebb lesz a leves​:thinking: amúgy túl vékony vattát nem merek bele húzni sem mert akkor szivárog a lé

A vatta típusával egyetértek :slight_smile:
Ne szépítsük…az egy szép, de sz@r kazán, ahogy a brünci is. :grin:
És megfigyeltem, többen elsőnek az egyiket majd másodiknak a másikat veszik…aztán mázli ha nem mennek vissza analógra.

4 kedvelés

Én se tudok erre a Brünci​:nauseated_face:-őrületre értelmes magyarázatot. Kezdőket látok többeket, hogy veszik. Fész-csoportokban is. Egy magyarázata lehet, relatíve elsőre vagány és szép. (Működés másodlagos :slightly_smiling_face:).

2 kedvelés

Plüss bajusz :joy::rofl:

Mert az mtl brünci rohattjó :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Végre valaki használja a fantáziáját :grinning:

Én már fontolgatom elég erősen hogy veszek egy Dvarw ot csak nem tudom mennyivel lesz jobb mint az Ares 2 és attól tartok hogy csak hasonló lesz mivel nincs lehetőségem rá hogy kiprobáljam azt is ugyan azzal a liquidel

2 kedvelés

Jó ötlet :grinning:

2 kedvelés

Ne vegyétek el a kedvem, tegnap rendeltem pont egyet… :smiley:

Nekem ugyan már a harmadik kazán lesz Dvarw és Aromamizer után/mellett, de összesen ha 10-12 mtl tekerésnél tart a pályafutásom. :sweat_smile: Videókon/képeken nekem nem tűnik nehéznek a Brunhilde, de majd kiderül… :smiley:

Választási szempontnál nálam is a megjelenés volt az egyik fő (sbs modon megépíthető), illetve azért dícsérik is jópáran. Ha nem tetszik max eladom. :slight_smile:

A 3. választás általában és szintén nem a legélesebb kés a fiókban. :grin:

2 kedvelés