Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

a kis kazán térben a sok koksz miatt letestel…a koksz miatt zárlat nem lesz de elmászík az ellenállás

és akkor ezt ilyenkor már ajánlott újra vattázni vagy használjam mert izre nem veszek észre semmit meg a tekerés se néz ki olyan nagyon gáznak…

ha használod se lesz baj belőle…én újra húzom mindig az egészet nem égetem a huzalt…

Holnap tekerek egy 3 magon 5-6 tekerést és megnézem úgy is hogy milyen

Van amikor 2-3-szor is csak leégetem és vatta csere, bár nem mindegy mi megy rajta keresztül. Mármint liquid. :saluting_face:

2 kedvelés

az én dohányosom a leégetett huzalon is érződik…ha ízt akarok váltani komplett takarítás kell… :grin:

Itt hever 30 méter kábel, a franc se fogja itt égetgetni a dzsúvás tekerést. :sweat_smile:

1 kedvelés

nem hiszem,hogy azt feltekered :grin:

2 kedvelés

Csak lustaságból szoktam. Jó van mán NA. :sweat_smile:

Azt én is ismerem. :sweat_smile:

Párszor próbáltam, de sosem volt már jó íze a használt húzalnak.

Én claptonozok, 2-3 alkalommal leégetem (magam :roll_eyes:), de amúgy mindig ugyanazt teszem vissza mindenbe. Dohányos duciba nem megy mogyoró, dió, alma…de a pisztáciába se megy TVGC. Így bevált a szitu.

4 kedvelés

Én meg sosem kóstoltam a huzalt…na majd reggel :grin:

Vashiány van, esetleg NiFe30? :rofl:

azt értem de az a baj hogy én attól lustább vagyok hogy 2 naponta tekerést cseréljek vatta még nagy duzzogva:D
most megnézem meddig csökkenti az ellenállást de 200 slukk után még nem szivesen cserélgetek pláne hogy fél nap nekem

Nem tudom, valamit bekapok mindenesetre :grin:

(Egyébként nekem égetés után marha tiszta, addig nyösztetem. Csak hőt termel, illat sem jön már.)

2 kedvelés

Szintén. Mármint “tisztább,szárazabb,biztonságosabb érzés”. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

pont ma jött meg nekem a NiFe30 még azzal el kéne szórakoznom este
valakinek lenne valami tanácsa hány menet milyen mag? még nem használtam és kiszeretném próbálni a Dani-n

Nem igazán vagyok kompetens a témában. Esetleg @Ispy, @Janos Groszeibl márcsak a Dani miatt is.

3 kedvelés

Én 2.5 mag 5 menet azt is. Működik.
(Nem TC-zek, az olyan felnőttes :grin:)

Akárcsak én,mint egy nyeretlen kétéves. :rofl: