Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

4 kedvelés

A múltkorit lefotóztam a ki mit kevert rovatban, az még a clapton volt.

80/20 az alapod :smiling_face:és claptont használsz :smiling_face:naná hogy kell a kraft hogy legyen gőzöd :grin:Clapton amúgy is többet kér alapból

1 kedvelés

Nem tudom biztos ez is ízlés kérdése…de arra gondoltam lehet huzal márka függő is…vagy nem?

Értem vettem nyugtáztam.
A claptonnak sem mindegy milyen huzalt milyenre tekernek,attól függ a teljesítmény igénye de javítson ki valaki ha hülyeségeket írok !!!

1 kedvelés

De szálhuzalnál is kell. Szerintem én mást várok el :grin: ill. gyorsabban, th-t is.
Ez egy standard Expromizer karamellás dohány most, és még tehetnék rá:slightly_smiling_face:

Bki te dlezel lassan :joy::joy::joy:
Ha neked így jó,ezt szoktad meg akkor :fist_right::fist_left:

1 kedvelés

Amúgy 70/30-nál is ez van.
Szoktam csodálkozni ezeket a 8-13 wattokon :grin: de én rövideket slukkolok pl.
De az baxxon oda.

29ga 0.7x0.1 A1 ribbon. 130% előfűtés, pofátlanul nagy gőzmennyiség. Van élet 20W alatt :grin:
Jah, 70/30 VG javára

1 kedvelés

Egyszer fussunk össze ha arra járok a Tiszánál,na majd megmutatom én neked :joy::joy::joy::joy:

Ha belegondolunk a fizikájába, a hő az, ami áthajtja az anyagot a vattáról drip tipbe. Ez a hő a wattból egyenesen adódig a tekercsen. Útközben a gőz találkozik fém szerkezetekkel, folyamatosan hűl. Ha sok a fém és a hűtésben részt vevő anyag a szerkezetben, kevesebb gőz fog átmenni, ergo a szerkezeti kialakítás számít a legtöbbet. Ehhez társul még számottevően a slukkolás intenzitása. Ha nagyon lassan szívod, valószínűleg elegendő a kisebb teljesítmény.

és ÉVA is renitens bár egy kicsit csal…0.9s boost :smile:

Megfejtettem a rubikot, nem volt rendesen meghúzva a deck, gondolom elszökött a vákum.

Öcsém 15 wattozik meg vg többlet.
Ha nagyritkán nála kóstolok, behorpad a homlokom, mire kapok valami th-t :thinking::joy:
Amúgy szűk MTL csakis. :grin: nem szeretem 8 másodpercig szívni, nem … ez :joy:

Boost nélkül nálam már nincs élet :joy:

2 kedvelés

nem az majd mondom… :smile:

Ennyire tudományosan sosem közelítettem meg a dolgokat .
Tekerek,nem jó,tekerek mást több vagy kevesebb menettel,más vattával :man_shrugging:
Se fizika,se matek nem volt az erősségem,csak annyi hogy erős voltam :joy:

Én 3-4slukkot nyomok egyszerre,kb fél percenként …kb 10x aztán pihi…

Én azon gondolkodom, mennyit befolyásolhat ízben a menet száma…Van tapasztalatotok?

Most nincs dryhit, és látom felszállni a bubit…

2 kedvelés