Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Valami ilyesmi…?

Ilyesmi, de pont ebből nem tudsz 0.8-as tekerést csinálni, mert nagyon ellenáll :slight_smile:
De van egy kisebb ellenállású ugyanilyen, az például jó lehet.

1 kedvelés

Próbálta már valaki a brunhilde-be 50/50 liquiddel? Persze… Mtl-ben… Bírja?

2 kedvelés

Ez az. :slightly_smiling_face: De az enyém vékonyabb huzalokból áll úgy emlékszem 30 és 28 :thinking:

3 kedvelés

Nem csak bírja, szereti is. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Akkor liquid készlet csere lesz nálam. Mert az összes liquidem, ami jelenleg van, az 70vg/30pg.
Nah…:thinking::roll_eyes::unamused: Kezdhetem elölről… :rofl:

1 kedvelés

Az nehezen kúszik fel a sodronyon. Lehet jobb lenne, igen. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hacsak nem tolom fel őket úgy, hogy hígabbak legyenek… Valamivel…

1 kedvelés

Akkor ugyanolyan erősségű és izű full PG-s liquid kell.

3 kedvelés

Igy akkor tiszta sor… Nehezen kúszik fel, igy a tekerés is jobban erőltetődik, es hamarabb melegszik.
Köszi a tippet…

Pontosan, hisz maga a liquid is hűtőközeg. :slightly_smiling_face: Lehet nem ez a legjobb szó rá, de érted… :grin:

2 kedvelés

Sajnálom, ha túl béna vagyok. Amikor tervezgettem az áttérést az rta vonalra, azt hittem, h csak megtekerem es szívom. Nem gondoltam, h ennyi macera lesz vele… :joy:
Macera… Olyan értelemben, hogy, szeretem piszkálgatni…

2 kedvelés

Nem vagy béna,ne mondj ilyet. Mi sem úgy kezdtük, hogy tudtunk mindent. A vape világ egy olyan hely, ahol szinte hetente jönnek ki újdonságok, és ezzel együtt folyamatosan képes meújúlni. Itt nincs olyan, hogy valaki mindent tud. Én is tanulok folyamatosan. :slightly_smiling_face:

Itt meg kell jegyeznem, hogy van aki 1-2 éves tapasztalattal és egy maroknyi tankkal és 2 moddal a polcán ki merte jelenteni, hogy Ő már profi vaper. Nos, az ilyennek nem kell hinni. A jó vaperina és a jó vaper is holtig tanul!

7 kedvelés

Rendeltem most mtl fused claptont, ebből vajon mekkorra tekerés kell 4-5-6 menet? Olyan 0.7-1 ohm közé 2.5-es magon. Ataman v3, fev 4.5, neeko, ezekbe mehet ez gondolom. Vagy mehet bármilyen mtl tankba?

3 kedvelés

Szia.
Nekem vastag volt az Atamanba a fused.
28/40 mtl claptonnal próbáltam 5-6 menettel .
Fuseddel lassabban izzott fel és több watt kellett

3 kedvelés

Sziasztok! :slightly_smiling_face:
Ha már így szóba kerültek ezek a clapton huzalok,engem az érdekelne,mi a különbség az ss316l,és a Ni80 között?
Nyilván itt nem az anyagukra gondoltam.

3 kedvelés

Szerintem amik huzatosabbak abba simán mehet az általad írtakkal, annyi, hogy én fix 5 menetet szoktam, annyi elég. 0.7 ohm körüli érték szokott kijönni, és nem kér sok wattot sem.

3 kedvelés

Egész pontosan ezt rendeltem, de fogalmam sincs jó ötlet volt-e :grin:

https://gandalfliquid.hu/vandy-vape-superfine-mtl-fused-clapton-ss316-ellenallashuzal-3m

2 kedvelés

Én meg ezt használom:
https://gandalfliquid.hu/vandy-vape-superfine-mtl-fused-clapton-ni80-ellenallashuzal-3m
Ezért is merült fel bennem a kérdés.

3 kedvelés

Köszi, a neekoba szerintem jó lesz, az a leglevegősebb az összes tank közül.

Viszont a fevbe most csak az egyik nyílás szabad, lehet a másikat is meg kéne nyitni akkor?

Gyanítom az expromizerbe is sok lesz akkor, 1.8-as a max afcje.

Lehet visszamondom, és veszek sima mtl claptont.

2 kedvelés