Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ha sok lóg ki és a menet közé keveredik akkor elhuzza a vattát, ha kimozdul folyhat. A tömörebb vattaszálaknál láttam, hogy biza el tudja húzni. A puhább vatták csak simán szakadnak. Ha nincs ott menet akkor nem baj.

4 kedvelés

Köszönöm.
És akkor ami képet feltettem,hogy-hogy néz ki,akkor úgy jó?Te úgy használnád?
Én fél óráig vattázok,hogy sehol ne lógjon kifelé a vatta :see_no_evil:

3 kedvelés

Én kb így szoktam.

7 kedvelés

Szerintem, ha a Cotton Cloud’s akkor nem lesz semmi baja. Meg igazából ezek csak szöszök. :thinking::sweat_smile: Én túl pedáns vagyok, az utolsó szálat is beteszem a helyére. :confused:

3 kedvelés

A telefonban lévő utolsó kép vattazasról.
Ha liquidezem, akkor teszem a szálakat a helyére amiket szárazon nem tudok.

8 kedvelés

Én is úgy gondolom mindenek megvan a helye fél munkát ne végezünk utána meg reklamálunk mert folyik meg rossz ízű.

5 kedvelés

@anon88785338 vattáz, lekvidez és utána egy pillanatra öngyújtóval megpörkölöd - de csak egy pillanatra - és egy darab kiálló szál sem lesz ott.

2 kedvelés

Én a tekerésről és a csavar elől is eltűntetem​:slightly_smiling_face:

Na erről írok én is​:wink:Fél óráig forgatom…szemüvegbe,zseblámpával és nagyítóval​:joy:És mikor már azt hiszem,hogy minden kis szösz,szál a helyén van,találok mégegyet​:joy:

2 kedvelés

Igaz 2 száll ott maradt…

2 kedvelés

Én is.Liquid előtt és után is.A fotón ugye van még sok szál,amit vissza kell dugdosni​:slightly_smiling_face:

Ezt már hallottam​:wink:De amíg nem láttam róla egy videót legalább,addig én bizony nem merem kipróbálni​:wink::joy:

Bizony,hogy ott​:wink:Az én szemem már ki van élezve rá:joy:

1 kedvelés

Sziasztok hoztam egy kis ritkaságban használt tekerést én momentán előszeretettel alkalmazom ,manapság nagyon ritka réteg alkalmazza :thinking::slightly_smiling_face:egy kis vertikális tekerés …igaz nem egy perces történet de viszont kárpotol minden egyes percet amit az épitéssel töltesz :slightly_smiling_face:Egy kis szabadnapos szöszenet , spontán kedvet kaptam rá:slightly_smiling_face:





13 kedvelés

Nem baj az!
Én is sokáig vattázok, h ki ne lógjon egy szösz se!:grinning:



Ezt minap alkottam

5 kedvelés

Ez nekem tegnap délutáni tekerés és vattázás. Így néz ki.
26ga kanthal sima szálhuzal. 2.5 magon, 6 menet, 0.88 ohm, 14 watt. Belső AFC 0.9,külső levegőzés teljesen nyitva, a vatta pedig, demon killer fűzős vatta.
Annyit észrevettem, hogy “lánc vépelő” lettem. Folyton a számban lóg. Viszont ettől melegedik is rendesen. A leves 70vg/30 pg. 3 mg/ml nikotinnal.
Nekem eléggé levegősnek tűnik a brunhilde. Már az is át futott az agyamon, hogy menesztem… Sokszor annyira felmelegszik a topcap, hogy nem birom megfogni sem.

A hosszú driptip-el használom, amin hűtő bordák is vannak, de igy is melegszik…

1 kedvelés

Ez rendkívül édes vagy dohányos liquid lehet, ha fél nap alatt ilyen kokszos. Nekem ehhez 3-4 nap kell, hogy ilyen legyen. A szálhuzallal melegedett nekem is, a Ni80 MTL claptonnal nem. Max langyos volt.

2 kedvelés

Jelenleg éppen ez van benne. Mivel ry4, igy dohány, karamell és vanília. Ízű.

A clapton olyan, hogy 1 huzal belül, és egy másik rajta kívül körkörösen…? Ugye?

Igen, olyan :slight_smile:

2 kedvelés