Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Köszönöm szépen András!
Így már világos számomra a különbség. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

És melyik betét volt benne? Mert nekem most eggyel nem olyan levegős, nem tudom le bírná-e hűteni?

1 kedvelés

Nem tudom milyen levegővel használod a Neeko-t, mostanra sikerült belőnöm a nekem ideális setupot.
Alul 1.2, felül 2.0 (nem szörcsög vele).
30+38 Ni80 clapton 2-es magon 6,5 menet, 1.3 ohm környéke.
Bármilyen vastagabb huzallal rohadtul melegedett nagyobb levegőzéssel is… :man_shrugging:

3 kedvelés

Azt hiszem most alul a 2-es felül meg semmi. Ha felül is volt betét nekem szörcsögött. Mondjuk így is hangos, a nejem szerint olyan, mint Darth Vader. :sweat_smile:

4 kedvelés

Igen, ha nincs meg a kellő különbség a két afc között, akkor szörcsögős…
Mondjuk nekem ez a szűkebb beállítás produkálta a jó ízeket, “nagy” gőzre mtl-ben csak a Hildát használom. :grin:
2-es magon szopás a vattázása, de ilyen afc-vel nem tudná a 2,5-et jól körbelevegőzni, mert elég alacsonyan van a plafon…

1 kedvelés


Sziasztoook!
Ez 2 éves vapelésem alatt másodjára fordul elő :thinking:
Az egyik oldal “égettebb” mint a másik, gondolom ritka jelenség, miért van ez?
Az egyik oldalon sűrűbb a vatta, vagy minden nap más ízű liquidek hatása, avaagy szűk levegőzés végett? :drooling_face:

1 kedvelés

Szia. Szerintem a vatta a ludas. Én is szoktam így járni, úgy gondolom ahol sűrűbb, ott szinte beletapad a koksz.

5 kedvelés

Lehet, ahogy húzod át a vattát az egyik oldalon kicsit feltorlódik. Én picit tovább húzom, aztán vissza egy kicsit és akkor jó :slight_smile:

3 kedvelés

Igen-igen
Én is úgy szoktam, ráadásul én állandóan finomhangolok, mind esztétikailag, mind méret, sűrűség ügyileg. :grin:
Nemmellesleg imádom fotózni :joy:
Minden építsemet meg tudnám számolni, mivel mindig fotózom ezt, tényleg nemtudom miért, nagyon jó dolog számomra ez Hungarikum. :rofl:





7 kedvelés

Valaki Taifun-os tudna segíteni?
Szépen megtekertem,bevattáztam,összeraktam,liquid bele.Beállítottam a levegőzést is alul…a liquid szabályzót sehogy nem tudom elmozdítani​:cry::cry::cry::cry:
Néztem egy csomó külföldi videót,mert persze erről nem találtam magyart.Látom,hogy csinálják…már amelyiken látszik rendesen… de nekem meg sem mozdul​:cry:
Pedig jó lett volna kipróbálni milyen a tank​:cry:


1 kedvelés

Fölül kell tekerni.

2 kedvelés

Klón. Szorul, az enyém is ilyen volt. Most tettem bele másik tömítést meg vettem palástot lpv-n. Most nem szorul. Viszont nagyon laza. :grin:

5 kedvelés

Ott tekertem.Semmi​:cry:

1 kedvelés

De én most mit tegyek?Segíts légyszi​:heart:

Én levettem a tetejét és a töltő nyilásnál megfogtam egy lapos fogóval és úgy tekertem szét.

2 kedvelés

Na jó,én feladtam​:cry:
Ez olyan mint a mesében…van is,nincs is.
Nem találtam lapos cs.húzót.Letekertem ahogy írtad,de semmivel nem tudtam megmozdítani​:cry:
Tekergettem…volna…semmi.
Annyit elértem vele,hogy az alsó légbeömlőn vagy min,mostmár a liquid ömlik.
Délutánig itthon marad az biztos.

3 kedvelés

Mindig g.kesztyűben csinálom.
Eszem nincs.Az 510,minden liquides volt.Látszott,hogy a lyukon jön ki a liquid.
De már nem is érdekel​:cry:


Picit fura a pisztáciás macaron a Super Sorb vattával. :thinking: Remélem javul majd. Viszont az epres sült fagyi soha nem volt ilyen finom. :heart_eyes:

11 kedvelés

Sült fagyi??? Itt valami tévedés lehet… Most akkor vagy meleg, vagy hideg? :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Mint ételt, édességet sosem ettem sült fagyit. De, ha a való életben is ilyen, akkor egyszer ki kell próbálni. :slight_smile: Egyébként:

:slight_smile:

5 kedvelés