Kezdőként a teljes káosz közepén 😁

Itt nincsenek trollok,ki kérem magunknak :rofl:

És egész nap ez lóg rajtad? :see_no_evil:

Szegény :rofl::rofl::joy::joy:

Pl

Ott középen van 3 lyuka, amikor a felső rész rajta van, akkor lehet körbe tekerni, és elzárni a lyukakat.

4 kedvelés

Bizony, mivel zsbben kifejezetten utálom tartani az ilyesmit, ez viszont tökéletesen megfelel a célnak, ráadásul öltöztet, a maga módján…! :sunglasses::grinning:

1 kedvelés

Páff, sakk-matt. :rofl:

Egyéként egy jó rta kell, meg némi vattázási gyakorlat és nem nagyon folynak ezek össze-vissza.

1 kedvelés

Jó,mondjuk hülye kérdés volt tőlem,mert egyik ruhámnak sincs zsebe :joy::joy: itthon nekem fix helyen van, dohányzóban van,és ugyanúgy oda járok ki,mint eddig a rendes cigivel :joy:

Vagy egy megbízható tasi! :wink::grinning:

Na jó,majd holnap átnézem megint azokat a lyukakat :joy: estére nekem ez sok volt :joy: az biztos,hogy az enyém lyuktalan :joy:

1 kedvelés

Az enyém nem “homár”, hanem “languszta”. :rofl:

image

Hááát!?! :thinking::grinning:
Üdv a klubban! :joy:

Idetenném az enyém is, mert egyébként az a legcoolabb, de nincs róla kép. Egy igazi ritkaság :sweat_smile:

1 kedvelés

Khm… hangember khm…! :face_with_hand_over_mouth::joy:

De tényleg jól néz ki. Ilyen fekete/narancs… kéne egy ilyen színű mod :rofl:

1 kedvelés

Feketenarancs? :thinking: Az meg milyen állat? :rofl:

Nekem munkába egy karra csatolható telefon tokban van mert a kantárosnadrág minden zsebében szerszám van :grin:. Kevésbé combosabaknak lábra is jó

1 kedvelés

Jó,ilyen kell nekem is :joy:

1 kedvelés

Ilyen!!! :grin:

1 kedvelés

De egyébként az is jó megoldás, ha magadra szigszallagozod, mint Bruce Willis a die hardban a pisztolyt. :grin: