Pod folyás

Sziasztok. Egy kis segítségre lenne szükségem. Lassan 2 hete vásároltunk 2 ursa nano pod-ot és a 4. csomag pod tartájnál járunk és a talapzati illesztésnél mindig folyik a liquid. Van amikor 2 napig semmi aztán egyszercsak elkezd ömleni belőle. Mi csinálunk valamit rosszul vagy egyszerűen nem ér semmit ez a cucc? Már kezd elegem lenni ebből szoval ha valaki tud valami segítséget adni akkor kérem ne tartsa magába, vagy maximum beledobom a napba és lesz ami lesz. Kipróbáltuk tele töltve kipróbáltuk félig töltve stb stb stb de semmi sem használ.

1 kedvelés

A folyás jellege milyen pl könnyezik vagy elengedi a levest teljesen? A levegő nyílást mikor nem használod teljesen beszoktad zárni vagy úgy marad ? A podot feltöltés elött az aljzat felől meg próbáltad e összéb nyomni ?

Csak könnyezik de azt körben mindenhol, összenyomni azt már nagyon sokszor próbáltuk, ideig óráig működött vagy egyáltalán nem, és huzamosabb ideig próbáltuk minden állásban a levegőztetőt. Az a baj hogy egyszerűen nem jövünk rá a pontos hibára.

Próbálunk 0.8-as 1.0-s fejjel is. Erősebben szívni gyengébben szívni, de semmi :grinning:

Az a baj akkor, hogy pod :grin:. Bocsánat :pleading_face:. Meg kéne akkor nézni 2 db ot megtisztítva fel töltve ki rakni egy papír lapra, hogy honan folyik reggelig kiderül

A lötyi hanyas ? Nem lehet hogy túl híg ? :thinking:

1 kedvelés

53vg/47pg szerintem az nem rossz

A talapzati illeszténél folyik ez tiszta sor :grinning::grinning::grinning::grinning: inkább engedjem el ezt a pod dolgot?

Nem tudom én technikai oldalról közelítettem meg a dolgot itthon csak egy pod van az a smok novo 2 egyik pod sem folyik 50/50 30/70 PG/vg

1 kedvelés

Most kerestem rá , ez egy egyszerű pod , fizikailag csak akkor folyik ha mellé öntöd.
Sajnos sok a hibás darab manapság , de hogy az összes folyik azért annak kicsi az esélye .
Ha komolyan gondolod az ecigi használatát , kell egy komolyabb szett ez helyett .

Jó ajándék lessz valakinek :rofl:. Amúgy minden tank/pod meg folyik egyszer az ember úgy is megtalálja a hibát a végén de ez pont az a típus amivel nem tudsz mit kezdeni . Mert nem látsz bele nem tudod bele rakni a porlasztót nem tudsz tömítést cserélni :expressionless:

Hát az fantasztikus :grinning::grinning:

Amúgy a pod nem egy rossz dolog csak szerintem ez a koton zseb méret vagy gyújtó méret olyan kicsi hogy technikailag kihívás az össze szerelés vagy jó vagy nem. Podokra meg ellehet szórni annyi pénzt mint látod, hogy abból már veszel egy jobbat.
Ha ragaszkodsz a pod típushoz de szeretnél később feljebb lépni akkor pár javaslat gép téren . Fő csapás iránynak nevezném a cserélhető akkus legyen és későbbiekben fogadjon 510kontakt átalakított​:grin:

Van gyakorlatban ami eleve 510 konektes és azon van pod kit

1 kedvelés

Halkan meg jegyzem a voopoo ezen a téren kiválló
Itt vissza térnek arra ami eleve 510 konektes mod határ a csillagos ég vallogatás ami tetszik és ha maradsz a podnál akkor ezzekel el is intézed .

1 kedvelés

36 bejegyzés egyesült egy létező témába: Örökifjak topikja

Ja írtam ez van itthon pod . Nem reklám nem tukmálódás

https://vaperina.cc/t/smok-novo2-kit/15280?u=tyutyika

Ha esetleg maradnál a POD vonalon, akkor ez egészen jó támpont lehet:

3 kedvelés

Előbb vagy utóbb be szipantja őt is a gőz és már feljebb akkár lépni ezért javasoltam feljebb az adott pod modokat mert későbbiekben jók lesznek bármire IS :grin:

1 kedvelés

Sajnos ő is a tömeggyártás áldozata, itt is egyre több ilyen kérdés van.
Ez nem csak a podokra hanem a porlasztókra is igaz​:smirk:

1 kedvelés

Vissza a téma medrében ha nem is cserélhető akkus, de podnes kell a homlokhorpasztás élménye
Ezt nézd meg @radir pár Matyassal több mint amit vettél de nem sokkal

Vagy cserélhető akkus teljesen nyitva light dl