Kezdőként a teljes káosz közepén 😁

Az elején sokba kerül az indulás,de később megtérül :blush:

6 kedvelés

Itt a kollégánál leledzik egy pnp pod ami ha jól tudom kompatibilis vele
https://vaperina.cc/t/magic-box-urites-mar-alig-van-valami/13705?u=tyutyika

2 kedvelés

14 bejegyzés egyesült egy létező témába: Örökifjak topikja

Lehet én is megtérülök ha haza érek… :joy:

Nyugi, :sunglasses: csak bohóckodom…

Köszönöm :smiling_face: még a gyári kettőt használtam amit a készülékhez adtak,de majd most kiderül hogy a cserével javul e a helyzet :smiling_face: egyelőre nekem ez teljesen jó :grin: nem akartam mélyebbre ásni a témában először,mert az élettől is elment volna a kedvem :joy:

1 kedvelés

Újra itt :grin::grin: úgy tűnik meg is oldódott a probléma :grin: vettem két porlasztót,és lám lám azokkal nem is folytat már egy cseppet sem :smiling_face: köszönöm szépen a segítséget nektek :smiling_face::kissing_heart:

Másik kérdésre visszatérve,ti hogy szállítjátok az eszközöket? Tok,vagy csak simán zsebbe? Szabad ezeknek eldőlni,vagy inkább csak függőleges helyzetben legyen? :joy:

4 kedvelés

Hát én úgy, hogy olyan tankokat veszek, ahol el lehet zárni a levest. :sweat_smile:

1 kedvelés

Én zsebbe és állítva. De mindig eldől :sweat_smile:

Kocsiban a hamutartóban dülöngél,ezért inkább szívom menet közben is :rofl:

1 kedvelés

Ne zavarj össze :joy: van olyan amiben nem lehet elzárni,és olyan amiben el lehet? :joy::joy:

Munkában mellény zsebben, igen stabil. Itthon pedig egy mellkason / vállon keresztben hordható “homártasiban”, az is igazán megbízható. :blush:

1 kedvelés

Kocsiban nekem mindegy mert ha én kocsival utazok akkor tuti,hogy gyerek is van mögöttem :joy:

1 kedvelés

Homártasi lelőhelye, kinézete érdekelne :grin:

Ő navigál? :sweat_smile:

1 kedvelés

Hát, izé, sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de igen, van olyan. :grin:

Nem a levgőzést, hanem magát a levest lehet elzárni a vattától.

1 kedvelés

Már faggatom is a zasszonyt, tőle kaptam, annyit sírtam miatta, akarom mondani férfiasan kiállítam érte! :grimacing::grinning:

1 kedvelés

Ha esetleg tudsz képet vagy linket küldeni akkor érdekelne,csak hogy ma is tanulják valamit :grin: még csak egy hónapja csöppentem ide,úgyhogy sok mindent nem tudok :see_no_evil::see_no_evil:

4 kedvelés

Na Dorina te is bele estél a mai trollfolyamba :grin:

1 kedvelés

Én bírom :joy:

1 kedvelés

Na itt is van!!!

Mondtam én, hogy homártasi…! :grinning: