Kezdő szett vásárlása

Köszönöm szépen mindenkinek a sok tanácsot és ajánlást nagy nehezen ma megérkezett az utolsó darabja is a szettemnek.A mai naptól hivatalalosan is a vaper közösség tagja lettem :slightly_smiling_face:!
A választásom egy Geek Vape Aegis Solo 100W-os mod-ra esett egy Kizoku Limit kazánnal amivel egy kicsit átb…tak,mert a renessainc csomagot rendeltem és a simát kaptam,na de ez nem számít mert remekül működik egy kis folyást leszámítva a levegöztetőnél.1.8ohm-os Nautilus porlasztókat vettem bele egyenlőre amég nem fog menni rendesen a tekerés.Egyenlőre 20mg-os kész nikotinsó-val tolom amég össze nem szedem a megfelelő nikotinos alapelveket és ízeket amik szimpatikusnak tűnnek.Mindenestre egyenlőre tetszik a dolog,a tanácsok nélkül lehet ,hogy befektettem volna valami szar gépbe ami nem is nekem való és el sem kezdeném vagy megunnám és az analóg ciginél maradnék!Mindenkinek nagyon hálás vagyok és örülök ,hogy a közösség tagja lehetek!PEACE MINDENKINEK!:v:Egy két fotót azért lövök ,hogy miket sikerült beszerezni eddig,ha bárkinek lenne valami észrevétele az ne tartsa magában!:slightly_smiling_face:

13 kedvelés