Kezdőknek milyen e-cigit ajánlotok?

Először is leszögezném, hogy teljesen új vagyok a cigaretta világában, soha nem szívtam semmit. Na jó, ez csak félig igaz, mert kipróbáltam már én is nyilván, de alkalmanként 1-2 szál kivételével nem cigiztem soha, illetve régen volt e-cigim kíváncsiságból, használtam kb. 1 hétig, mert az még a régi, gyerekcipőben járó e-cigik közt is az olcsóbbik fajta volt, így nem volt olyan nagy élvezet, plusz fiatal is voltam.

Szóval szeretném kipróbálni most az e-cigit, ez az érzés kapott el tegnap. Nem szeretnék rá túl sokat költeni, hisz nem tudom mennyi ideig fog lekötni. DL-eset szeretnék. Azt várom el tőle, hogy viszonylag jó ízt adjon, könnyű legyen használni, legyen viszonylag nagy gőze, és legyen megbízható fajta. Mindezt egy viszonylag olcsó árért, a legjobb 10, de max 15 ezer forint környékén lenne. Nem tudom ez mennyire kivitelezhető így. :smiley: Semmi extrát nem akarok tényleg, de legyen élvezhető és egyszerű a használata, szóval ilyen tipikus kezdőknek való e-cigit keresek. Nekem kinézetre a modok jobban bejönnek, mint a podok, de bármit meghallgatok, előnyöket-hátrányokat, bármilyen tapasztalatot, tanácsot.

Köszönöm előre is!

Szia!

Ennyiből nem nagyon jön ki a kezdés.
Én inkább azt javasolnám, hogy ha eddig nem dohányoztál, akkor ezt se vedd a kezedbe.

5 kedvelés

Szia!
Leginkább semmilyet!
Tulajdonképpen, ha nem dohányzol, miért kell az ecigi?
Új hobbynak?
Régebben azt gondoltuk milyen menők vagyunk ha cigizünk. Butaság volt. Régen sem volt az, és most sem.
Tök mindegy egyébként, hogy cigizel vagy ecigizel, a külső szemlélő simán egy kalap alá veszi a kettőt, és azt mondja…fúj büdös bagós.
Ha az ízek miatt kéne, vegyél inkább rágót szerintem :blush:
Persze mindenki azt csinál ami jólesik neki :person_shrugging:

4 kedvelés

Magára az ecigire gondoltam, a liquid és egyéb esetleges dolgok ára nincs benne a 15 ezres körülbelüli árban, csak egy olcsóbb darabot akarok, ami korrekt, megbízható. Igazából ki akarom próbálni, nem vagyok azért az egészség nagykövete, ilyen alapon nem kéne sok mindent fogyasztanunk, mert nem egészséges, de teszünk rá. :smiley:

Úgy érzem szeretném kipróbálni, de nem akarok rá 50 ezres nagyságrendben költeni, mert ha 2 hét múlva megunom, akkor csak kidobtam egy rakás pénzt. Ezért kérek tanácsot, mert olvasgattam mindenféle oldalon, de teljesen mást ajánlanak mindenhol, nem tudom melyek a jó márkák/típusok, és melyeket jobb kerülni… illetve, hogy van-e jelentőssége, hogy pent, podot, vagy modot próbálok ki elsőre.

Ha már semmiképpen sem lehet lebeszélni, akkor valami olcsó pod fog ennyiből kijönni, de akkor legalább nikotinmentes lötyit használj, nem hiszem, hogy kéne még egy függőség.

Egy alap szett, ami mod plusz tank, az nem fog kijönni 15k-ból, talán cigbesten lehet nézelődni, ott szoktak megaakciók lenni elfekvő cuccokra, akkor talán. Egy olcsóbb kínai mod, akksi, töltő, necces, a megbízható meg nem ebben az ársávban van, talán egy pico box mod, 2 18650-es akku, egy töltő meg valami innokin vagy aspire porlasztós tank kijöhet 20k körül. Mondjuk ha csak alkalmanként használnád, akkor elég lehet 1 akksi meg egyágyas töltő.

Vagy egy vaporesso szett

Ez kábé egy belépő szint alja, megbízhatóságot ne itt keresd, az valahol 100k-nál kezdődik.

Ez beépített akksis, nem kell külön akksi meg töltő.

Dl-t meg felejsd el ennyiért, az a gazdagok sportja. :rofl:

Meg ahhoz nem értek. :grin:

4 kedvelés

Előny ha még nem szoktál rá semmire. Hátrány ha már igen… Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz. Fölösleges elkezdeni :smiley:

6 kedvelés