Kezdő MTL készlet nulláról, irányárak és érvek induláshoz

Sajtos tejfölös lángos, fokhagymával sóval… :yum: Akarom mondani, igazad van. :smiling_face_with_three_hearts: Minél több vélemény születik, annál nagyobb az esélye, hogy születik arany középút is. :hugs:

6 kedvelés

Nos, agyaltam sokat. :thinking: Már, ha még van mivel. :sweat_smile:

Amiket én ajánlanék egy kezdőnek, azok nagy eséllyel a következők lennének. :slightly_smiling_face:

DL: Aegis Legend 2 (L200) + Vaporesso Cascade. Később, ha már építésről van szó akkor vagy valamelyik Zeus, vagy valamelyik Aromamizer. De az OBS Engine-t is elfogadhatónak tartanám egy kezdő számára.

MTL: Coolfire Z80 + Zenith kombó, amit Zolika is írt. Később pedig vagy Expromizer V4 vagy V5, vagy bármelyik Kayfun, illetve még By-ka, Neeko.

Ezekhez LG HG2, vagy Sony VTC6, hozzájuk egy (lehetőleg) okostöltőt, ami lehet akár Xtar, akár Liitokala.

Ha POD-ról van szó, akkor egyértelműen Venax, Uwell Caliburn vagy a már DL-esebb Voopoo Argus Pro.

Huzalból én a Vandy Vape-et vagy GeekVape-et preferálom, de az UD huzalok sem rosszak. Vattából Soper Sorb, Cotton Cloud’s, DL-be Angorabit, Titanium Fiber, Canna Cotton.

Nem tudom mennyi lenne pénzben, de 50ezer körül meg lenne, úgy hiszem. :slightly_smiling_face:

(Aki megteheti, annak Lost Vape vagy Dani modot ajánlanék!)

12 kedvelés

Én még annyit tennék hozzzá, hogy az elején Basen akkukat vettem, több éves mind és még mindig jól húzzák, egy se ment tönkre, kifejezetten jó tapasztalatom van velük.

4 kedvelés

+1 a Basen-nek, nekem is volt. :slightly_smiling_face:akku.

4 kedvelés

38 bejegyzést új témára osztott fel: Yihi, DNA, Dicodes chipes modok és egyéb apróságok

Nyugi, engem még egy bontatlan vár szintén.
Halftonre red :grin:

Semmi köze az identitáshoz, mucuskáim :kissing_heart:

Egyszerűen tetszett, mikor elkezdtem az egész vapet.

4 kedvelés

Persze, cicafiú. :rofl:

3 kedvelés

Jelentem, megvettem és imádom :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés