Kezdő DL építős tank ajánlás

Ugyanaz, csak +10 watt kell neki, mert nagyobb a levegőzés. De szálhuzallal és claptonnal is elketyeg. Amúgy jobb ízben, mint az mtl. :no_mouth: (Szerintem! :shushing_face:)

3 kedvelés

Jajj, ne szekírozz, nincs tervben, hogy DL tankot vegyek mostanában :rofl:
(nem veszek, nem veszek, nem veszek)

A kedves @Zacsi - nak szerettem volna ezt a felvilágosítást, azért említettem meg :blush: nem ragozom tovább, mert tudtam ezt is​:grin:

Akkor meg se mutatom :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Te meg főleg ne mutogass semmit :sweat_smile:

1 kedvelés

Pedig szép is ,jó is :grin::grin::grin:

1 kedvelés

Hidd el, pontosan tudom hogyan néz ki :smiley:

De egyébként igy van :slightly_smiling_face: :grin:

2 kedvelés

Akkor viszont csak simán okos vagyok. :sweat_smile:

Bocsi hogy csak most, de nem igazán volt szabadidőm sajnos.
Köszönöm a tippeket utána fogok nézni az ajánlottaknak.
Még olyan kérdésem lenne hogy single tankhoz hogy 30-40 Watt körül el tudjon ketyegni, kb mekkora ellenállást kellene megcélozni? Vagy ez abszolút csak kísérletezés útján deríthető ki?
Annyira sok a kérdőjel bennem hogy azt se tudom merre induljak majd huzalvastagság és hasonlók tekintetében

2 kedvelés

Nos, ezzel már mások is szembesültek, kezdésnek játsz egy kicsit ezzel, amit Donát csinált nekünk.

https://diy.vaperina.cc/tekerde/

5 kedvelés

Na, ma sikerült lecsapnom egy single DL Intake-re. Ajánlom, hogy ne csalódjak ennyi ajánlás után :smiley:
Valami olyan tekerést kéne belerakni ami 25 watton ad már élvezhető gőzt (nem hatalmas felhőket akarok gyártani) és ízt…ötlet?

1 kedvelés

Hát izé… én eddig mindíg quad claptonnal használtam, abból meg nem lehet annyit tekerni, hogy a 25 watt képbe kerüljön :sweat_smile:
40 alá sose mentem, de várom a tapasztalatot, hogy 25w körül milyen. Van olyan DL tankom, ami alacsony watton is bazi jó, de sztem az Intake eléggé ízig vérig DL, ezért sose próbálkoztam ilyesmivel.

Nekem csak annyi tapasztalatom van egyelőre a DL-ben, hogy a mostani 0.25Ohm-os porlasztós ELLO tank kanthal-lal van tekerve…igaz bazinagy magátmérővel és kevés hurokkal. Ez így nekem már jó élményt ad 25Watton…a gyári ajánlása is ennyi. szóval lehet ezt kéne koppintani, kisebb átmérővel max 0.3 Ohm-ig
Egyáltalán mekkora a max átmérő ami még belefér?

1 kedvelés

Fér bele nyugodj meg, én 3.5-re szoktam tekerni ebből a tényleg bazivastag quadból :sweat_smile:

Sokat elárul a tankról a tény, hogy 3hét használat után ma rendeltem hozzá 3db bubis pótpalástot :smiley: A 3as magra tekert 5 hurok ss316L 28ga huzal, (0,6 Ohm) már 22Watton bőven adja azt a gőzt és ízt amit elvártam. Köszönöm ismét az ajánlásod!

Örülök, hogy bejött, használd egészséggel :smiley:

Amúgy ez a tekerés van benne már 3 hete és most is csak 0.62 Ohm-ot mér a mod…pedig napi 12ml biztosan átment rajta. Igaz ebből csak párszor volt dohányízű liquid benne…többi ízesítettlen alaplével ment.

1 kedvelés