Építhető DL tank választás

Most, hogy kedvet kaptam a DL-hez IS érdekelne, hogy melyik az a tank ami építhető (nem mesh) és olyan ár/érték arányú mint pl a Galaxies MTL-ben? Szóval, egy budget megoldás érdekelne ami kitűnő választás

1 kedvelés

Én mindig az Augvape Intake szoktam mondani. Nem drága és én tökre elégedett vagyok vele.

2 kedvelés

és az ha jól látom felső levegőzésű is pluszban!?

2 kedvelés

Bizony az :slight_smile:

1 kedvelés

Ha minden igaz akkor lassan megérkezik a Wotofo Serpent Elevate RTA, felső levegőzésű és single coil, egyik régi nagy vágyam volt és remélem minél hamarabb beteljesül. Itt egy videó a vattázásról, egyszerű és elvileg nagyszerű. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Hol vetted?

1 kedvelés

Itt vásároltam, használtan, elvileg érkeznie kell lassan, vagy ma vagy holnap ( remélem ). Amint a kezemben lesz, és nem felejtem el, rakok fel képeket + írok egy gyors véleményt. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Várom az értékelés szemezte vele én is aztán elmaradt .De szerintem passzolom ha csak nem találok használtat egyszerű ez a tank nagyon engem ez fogott meg benne .

1 kedvelés

Első nekifutásra webshopban nem találok…ahogy intake sincs sehol

1 kedvelés

Ez már bő 3 éves technológia, lehet van már 4 is, szerintem ezért is nem kapni már, aztán lehet nincs igazam, de nagyon megörültem amikor szembejött ez a lehetőség! :smiling_face:

2 kedvelés

Remélem minél hamarabb sikerül megírni! De ez a Foxpost opció nem éppen a kapkodó idegbetegeknek való…! :grimacing::grinning:

1 kedvelés

Én tegnap adtam fel életem első foxpost-ját…megjegyzem, az MP üzleti csomag automatába szállítva 1munkanap alatt olcsóbb opció lett volna picivel…szóval nem értem a foxpost hype-ot.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.