Rta-k vadászása tesztre , rta-k gyűjtése

Milyen “rta”-tankokat érdemes még kiprobálni, amik ízben és gőzben is a Creed-et hozzák vagy verik? Rta típusokat írjatok légyszives, megnézem mind mert szeretnék még venni párat és lehet single, dual építésű is. Minden érdekel ami rta de engem csak rta. Rda és rdta már nem. Csak “DL”-érdekel. Ebben a stílusban gőzölök . Mesh lapos az nem csak sima huzalos.

Single dl
OFRF Gear
Augvape Intake
Újat szinte tuti nem kapsz már, ha mégis, instant vétel.
Dual? Hmmm…Blitzen​:smiley: Azt szerettem

A mesh meg már nem nekem való

2 kedvelés

Ebből a mondatból a “már” szócska indoklása érdekelne. Kicsit úgy hangzik, mintha a mesh egy alsó lépcső lenne.Holott véleményem szerint a mesh ízben, gőzben igencsak ott van, már csak a párologtató felület nagysága végett is.

3 kedvelés

Nincs ebben semmi rejtelmes, az indoka is ott van: nekem.
Mtl-es fazon lennék, csak erre is volt kitérő. A szóló dl ment, a dual úgy- ahogy, a mesh pedig már az első kísérletnél durva túlzásnak bizonyult a számomra. Csak ennyi. Úgy 3 éve baktattam ugyanígy reggel hazafele melóból, lóg a számból az Intake, és elfogott az érzès, hogy ez baromira nem kell nekem, meg kéne tekerni a dvarwot. Azóta így maradt, csak mtl, évente 2-3x becsúszik egy dl tank egy- két napra.
Nem lépcsőzünk sehova, baromság. Kinek mi​:+1:

2 kedvelés

Ez így teljesen elfogadható, és feldolgozható indoklás. Ebben az esetben, neked, jogos. :wink::+1:

2 kedvelés

Intake lapul nálam egy, lehet felrakom majd :grin:

Ajánlom az Augvape Intake DL (csak a single-t!) tankot ha az íz és a th is szempont. Szerintem már csak kéz alól kapsz (ha kapsz). Én 2-t is használok és semmi mást.

1 kedvelés

milyen színű a tied?

SS fém

az nálam is :white_check_mark: … a másik gunmetal

Már nem nagyon használom de tökéletesen végzi a dolgát még

Ennél szellősebb single DL már a th rovására megy (pl a dead rabbit-oknál). És maximálisan el lehet zárni a légáramlást…szóval precíz kivitelezésű.