Keverési tanács kellene

Az tud érni aromával együtt is.:grinning:

3 kedvelés

Tudom,de mégis jobban ízlik úgy:)
Meg nem nagyon szeretek a 100as nik. túl sokat foglalkozni,fogdosni.:slight_smile:

4 kedvelés

És így nyomod a teraszokat???:thinking:Tetőket?
Greeting Us Army GIF by GoArmy

Mindenkinek,magának kell ráérezni,hogy mi,merre hány méter.De itt sokan,sokat tudnak segíteni.:+1:

3 kedvelés

Szórakoztok ?


:shushing_face::joy:

7 kedvelés

Esetleg ez ? :eyes:
image

8 kedvelés

Tessék? :slight_smile:

Nem, pont fordítva közelítesz. Kitalálom miből akarok mennyit keverni(30-60-100ml vagy egy fél vödör pl.)
70/30- at szoktam volt szeretni, ez a cél, aroma mondjuk legyen 7%, mert elfogyott az Oni, 100ml csöbörbe egyszerűség kedvéért, 6mg/ml nic
-70 ml VG adott innentől(88.9g, ezzel én se sz@rozok, 90g)
A többi pg-ként számolódik: 30%, azaz 30g:
-6ml 100-as nic(6g)
-7ml aroma(A&L Oni, a citromos tankrepesztő- 7g)
-a maradék PG - 17ml, az 17g
Ennyi
PG, nic(100-as, pg alapú), aroma 1 g/ml
VG 1.27 g/ml, ezzel tudsz számolni

Ha nic boosterból keverek, akkor az egy picit megnyakatekeri, ott beleszámolod a booster pg/vg tartalmát, a többiből annyival kevesebb kell, de hát az se atomfizika
Egyébként ezek gyógyszerkönyvi minőségű, analitikai tisztaságú alapanyagok, van nekik technikai adatlapjuk, szükséges adatokat onnan le tudod lesni.

Szerk: VG-t 500ml-es csőrös, PG-t 200ml szintén csőrös flakonból adagolok, nincs folyás, csöpögés, semmi mosogatnivaló keverés után. Egyszerűen borzalmas, milyen kényelmes, lusta disznó vagyok :rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Csak vèletlenül összetèvesztette az avatarotokat, @TheSoftParade1968 hasonló mint a Tièd. :sweat_smile:

4 kedvelés

Tényleg így történt :rofl::rofl::rofl: Bocsánat

4 kedvelés

Nekem gyorsan kell kevernem mert kikapcsol :joy:

5 kedvelés

Ennél nem nagyon tudsz gyorsabban. Ok, én 10 évig számoltam ilyen huncutságokat analitikán, nekem gyorsabb papíron, mint bepötyögni kalkulátorba. Nem is szeretem, jobb, ha az ember gondolkozik, kisebb a bakik esélye, szemet szúr. Liquid kalkulátorból láttam már érdekes adatokat kijönni elütött adatok vagy egyéb user error miatt. Ami nem a világ vége, amíg az egyszeri felhasználó vak buzgalommal meg nem keveri, mert nem látja át, csak ezt dobta a gép, akkor ennyi biztos :woozy_face:

4 kedvelés

Én nemis vagyok itten. :wink:

4 kedvelés

Rátesz,tare,beleönt tare :joy:én próbáltam így is,mire beleöntöm a VG-t kikapcsolt :joy:
Gyorsulnom kell :grin:

6 kedvelés

Öregszel, basszus…:sweat_smile:

5 kedvelés

Lehet,de soha nem növök fel :hugs::crazy_face:

5 kedvelés

Ez már csak így van. És ha eddig nem, akkor erre a kis időre most már minek…:sweat_smile:

5 kedvelés

Olyan nincs,ami nem kapcsol ki?:thinking:Amúgy tényleg bosszantó.A konyhai mérlegünk ilyen még.Nálam.:grinning: Asszony gyorsabb.Nála nincs ideje kikapcsolni a mérlegnek​:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Szerintem már te is tudod a megoldást, csak félsz a realitások elfogadásától.
Új felhasználási területen kell kiaknáznod az asszony képességeit. Holnaptól ő kever! :crazy_face:

5 kedvelés

Értelek.
Akkor azt kellene kiszámolnom ha már összekevertem hogy 2130 ml(1000pg,1000vg,130 vg nic 100 mg) mennyi g 1 ml:))

3 kedvelés