Kapar a liquid

sziasztok! tegnapi nap kevertem 44ml 70vg/30pg 6mg-os alaplébe 12% (6ml) Vampire Vape heisenberg aromát (így összesen 50ml). a probléma az hogy nagyon kaparja a torkomat. 0.16ohm-os RPM2 porlasztót használok Smok RPM C eszközbe 40 watton, mi lehet a baj? Sohasem szívtam rendes cigit.

Első körben,ne haragudj,de ha sosem cigiztél,azért kapar. Mindenféleképp kevés az érlelési idő,min. 1-2 hét a javasolt. Szvsz. gondold meg újra,hogy kell-e ez az egész Neked.Ha nem dohányoztam volna X évig én spec.biztos nem fogok bele.Nem lebeszélni akarlak,csak magánvélemény. :thinking: :smirk: :pensive:

4 kedvelés

Amennyiben nem az első keverésed,szerintem még érleld egy ideig. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igazából nekem a Heisenberg egy alapos rázást követően szívható volt. Bár nem jött a teljes ízkavalkád, amit tud, arra érdemes várni egy hetet, de nem volt rossz.

A nikotin ami kapar. Nem dohányzóként, szerintem nikotinmenteset szívj, ha vape-elni szeretnél.

Főleg 0.16 ohm mellett, a 6 mg ki fogja szakítani a tüdődet kb.

Szerk: a 13% aroma teljesen rendben van azerintem, tehát elvileg nem rontottál el semmit. Leszámítva a sok nikotint.

2 kedvelés

Az a baĵ, hogy sosem szívtál rendes cigit, most meg sok a nikotin.

44ml 6mg-os alap 6ml aromávál, az 50ml 5.28mg-os liquid, amit egy subohm tankból próbálsz szívni. Ne tedd, rossz vége lehet, ha nem vagy hozzászokva, inkább öntsd ki az egészet. Dl-ben az emberek többsége max 3mg-os cuccot szív, vagy kevesebbet.

3 kedvelés

12 bejegyzést új témára osztott fel: Erős dohányos DL átállás

nem az első, igen, ezt kihagytam. eddig nem kapartak a 3-4mgs liquidek. pár hónapja vapelek. egyébként van amikor nem érzem a kaparást

2 kedvelés

Valszeg sok a nic. :wink:

3 kedvelés

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Erős dohányos DL átállás

a porlasztóm már a végét húzta ma már meg is éreztem rendesen, most cseréltem és elmúlt a kaparás, az íz is sokkal jobb lett :smiley:

Na, bravóóó :grin:

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.