Jó lesz ez így?

Szerintetek ez így jó lesz? Remélem ezekben már nem lesz csalódás és egy jó darabig nem kell rendelnem semmit, ja de egy olyan tankot ami sokáig hű társam lesz :joy:

6 kedvelés

Én picit “okosabb” töltőt választanék. De attól még ez is jó. Vagy csak nekem van túl rég óta okostöltőm. :thinking: De szerintem jó, ha olyan van. :slightly_smiling_face: Viszont ettől eltekintve szerintem rendben van minden. És a töltő is jó, ne érts félre, csak van jobb is. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mi a manó, nem tudtam hogy olyan is van.

1 kedvelés


Az Xtar van használatban, de még a LiitoKala-t is megtartottam, mert az képes az alámerült akkut is visszahozni az életbe. Nem mellesleg ezek jelzik mennyit tölt az akkuba amivel lehet következtetni az akku állapotára, illetve az akku belső ellenállását is mérik ami szintén azért jó, mert megmutatja mikor válik csereéretté az akku. Illetve vannak benne tesztfunkciók amik pl. abban segítenek, hogyha kiegyenlítetlenné válik 2 akku akkor felteszem tesztre és az úgy hat az akkura mint egy reboot. És persze akkor is hasznos egy okostöltő, ha pl ismeretlen akkut kapsz vagy veszel akkor tudod figyelni az állapotát.

(Bocsi,a LiitoKala picit poros, rég volt használatban.)

7 kedvelés

Szia!Jó strapa modot választottál…

1 kedvelés

Szia @Kontorne_Brigitta!

Szép kis piros mod! Szerintem kezdésnek ezzel nem lőssz mellé. Sőt, egy kezdő készletnél hatványozottan jobb. A mod - ot kézbe nem fogtam, de nem hallottam róla rosszat. Nekem volt Legend-em. Az tökéletes volt. A töltő kezdésnek szerintem pont jó, jó hogy nem a mod-ban akarod tölteni a cellákat. Az akksi választás tökéletes! A többi meg majd jön utána…
:no_smoking:Only vaping!

1 kedvelés

Ezt a kumuluson nézed ?A solo 2-t most rakták ki akcióba kb 4€-val többért .Nézd meg azt is,kisebb,könnyebb .

1 kedvelés

Szia @Paldeak_Attila!

A Solo 2-ben pl. nincs TC mód, legalábbis úgy tudom nem teljes értékű a chip készlet. De ez csak részletkérdés. Azt elfelejtettem, hogy nagyobb!
:no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Most kedvet kaptam,hogy előtúrjam az aegis x-et és megnézzem a Hildával a tetején :sunglasses:Mindig érzek kísértést hogy kipróbáljam a tc-t,de azután belegondolok hogy bő fél év alatt kétszer égett a vattám pedig én a hosszú slukkok híve vagyok.

1 kedvelés

Aegis és Legend volt nekem is nem egy csajos mod elég nehezek…szerintem

1 kedvelés

Szerintem ez az opció igenis csajos!
Jó választás már azért is, mert a kezdő sokszor nem tud a modra vigyázni, ezt meg nem kell annyira félteni.


:no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Nehéz mint a dög !Mondjuk én ütni-vágni vettem pecára csak elfeledkeztem róla .

2 kedvelés

Nem mi döntünk úgy sem… :slightly_smiling_face: piros tényleg csajos szín

3 kedvelés

Oké akkor most sikerült elbizonytalanítani :joy::joy: Nem akarom hogy nehéz legyen mint a dög :joy:

3 kedvelés

Ezek a fiúk… :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

ott van a leírásba a súly…

Szia @Kontorne_Brigitta!

112,5 g az nehéz?

:no_smoking:Only vaping!

Az aegis x-ről mondtam,az egy két akksis féltégla​:rofl:

3 kedvelés

Szerintem határ eset, de cserébe szerintem jó kis szívós masszív mod lesz remélem

2 kedvelés

Szerintem ez még nem annyira vészes, a picom 150 g, az nehéz!