Új modom keresem

Sziasztok!
Nem vagyok túl tájékozott, alig pár hónapja ecigizek. Egy eleaf-et nyúztam 3 hétig, aztán ismerős tanácsára egy smoke morph 219 készüléket vettem. Nem bántam meg, szuper volt, imádtam… Azonban tegnap este kislányom hathatós közreműködésével úgy kb másfél liter víz ömlött rajta keresztül… gondolhatjátok… :sob: :sob: :sob:

Szóval, most modot keresek. Van aksim, van tankom, csak és kizárólag mod kellene.
Nem szeretnék túl sokat költeni rá, 10, max 15 ezer forintból szeretném kihozni.

Elég sokat szívom, kb egész nap nyúzom, szóval, valami strapabíró gép kéne, 510-es csatlakozóval, ami tudja hajtani a smok TF tankomat. Bár nem írtam, de a smok-ból talán egyértelmű, hogy DL-hez kell.

Bevallom, elvesztem a rengeteg márka és tipus közt… teljesen tanácstalan vagyok :frowning: Ráadásul gyorsan kéne, ezért nem szívesen rendelnék a tengerentúlról.

Segítsetek légyszi! Van valami szuper ötletetek, hogy mit vegyek?

4 kedvelés

Szia Andrea,
GeekVape Aegis Solo. 100W, csepp és porálló, 18650-es akkuval megy. Nálam néhány leesést már túlélt és csap alatt mosom, ha kell.
Ha gyorsan kell, akkor pl.:
https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/1-1-E-cigaretta-keszlet/0/5/2537-Gun-Metal-Geekvape-Aegis-Solo-100W-TC-Box-MOD-Waterproof
(innen 2-3 nap)
vagy
https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/6574-aegis-solo-100w-box-geek-vape.html
(kb. 1 hét),
ha pedig ráér, akkor Sourcemore (kb. 3 hét).

5 kedvelés

Szia Andrea!
GeekVape Aegis Solo vagy Max. A Vaporism-ról rendelve postaköltséggel és utánvéttel kicsit több, mint a keret, de ha felhasználod a 10% kupont (FEHER) akkor nem rossz vétel. Borulhat rá víz, borulhat le asztalról, nem gond neki a por stb… Három nap alatt itt van. Vasárnapig rendelhető, utána a shop nem szállít kishazánkba.

7 kedvelés

Úgy látom egyre gondoltunk… :wink:

3 kedvelés

Sziasztok!

Ez nagyon jónak tűnik :slight_smile: Köszönöm :slight_smile:

6 kedvelés

Sok sikert a rendeléshez és érkezzen meg minél gyorsabban! Használd egészséggel!

3 kedvelés

Bocsi , hogy idepofátlankodok , hogy hogy nem szállít már a vaporism sem jövőhéttől ? :open_mouth:

1 kedvelés

Szintén a paypal-fizetési módok miatt. Megoldják, csak ez nem megy máról-holnapra.

3 kedvelés

Sziasztok!

Először is Üdv köztünk @Andrea_Karacsony! :slight_smile:

Másodszor az Aegis Solo-t nem biztos, hogy ajánlanám DL felhasználásra, mert nagyon gyorsan merítheti, kikészítheti az akkukat. Hány watton szeretnéd hajtani a tankot? (szerintem ez fogja leginkább eldönteni, hogy alkalmas lesz-e számodra)
Az Aegis modokkal tapasztalataim szerint (nekem maxom van, és nagyon jó!) jól jársz. Alacsonyabb teljesítményre ( 30 W alatt) jó lehet a Solo (mivel gondolom 18650-es akkuid vannak), afelett viszont inkább a Legendet mondanám. Az is strapa mod, viszont sajna kicsivel drágább is. Cserébe nem kell fél évente új akkukat venned. A másik dolog, ami miatt jobb, hogy azzal valószínűleg ki húzod a napot töltés nélkül, a Soloval már nem biztos(ez is a teljesítménytől/használati időtől függ) .

https://www.vaporism.cz/mody-geekvape/geekvape-aegis-legend-200w-tc-box-mod/

2 kedvelés

Fehér Tamás Vaper társunk ma adott ki egy videót, amiben azt mondja, hogy beszélt a csehekkel, és a PayPal mizéria miatt nem tudnak majd külföldre szállítani.
Amint lesz időm, a tengeren túli vásárlásról egy posztot is ki fogok majd tenni, mert van egy kis tapasztalat az elmúlt napokból.

2 kedvelés

Szia!

Igen, 18650-es akuim vannak. 35-40 watton szívtam a smok-ot, de ez nyilván valamennyire készülék-függő is. Bár azt hiszem, sokkal magasabbra nem mennék.

2 kedvelés

Ha ki szeretnéd húzni a napot akku csere nélkül, akkor szerintem mindenképpen Legend. Nekem a Max 21700-as akkuval nem bírná ki a napot.
Az is megoldás lehet, ha még tudod oldani, hogy egy akku a modban, egy pedig mindig tartalékban nálad. Ha szükséges, akkor egy gyors csere, és mehetsz tovább. Úgy a Soloval is ki tudod húzni a napot szerintem. :slight_smile:

3 kedvelés

:wink:

1 kedvelés

Szerintem is jó választás az Aegis Solo.
Én már több mint két éve nyúzom.
Volt már olajban, bicikli szerelés közben, esett sárba, repült ki kocsiból, állandó melós mod.
Strapabíró, viszont jó a fogása és nem nehéz.
Eddig a legnagyobb gondja, hogy lekopott a festés. :slightly_smiling_face:
Használtam már dl-hez is, viszont akkor tényleg kell a tartalék akksi.
(nekem kettő is :kissing_smiling_eyes::dash:)
A Legend is ugyanez viszont az kicsit ormótlan és nekem személy szerint nehéz is, viszont abba kettő akksit lehet rakni.

6 kedvelés

helló,utánvéttel szerintem szállít én rendeltem már onnan.

2 kedvelés

Szia!

Igen, egy Legend mellett döntöttem végül.

7 kedvelés