Jó lesz ez így?

Csak egy kis részletesebb vélemény róla, akinek nem megy a gugli tökéletesen lefordítja.

:no_smoking:Only vaping!

Itt egy magyar videó(nem etalon de a mod tényleg kicsi)https://youtu.be/NIg7GSHdEcw

1 kedvelés

Szépen illeszkedik a tenyeredbe, nem lesz sem nehéz, sem kényelmetlen :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm. Igen az nagyon fontos hogy jó fogása legyen, de akkor szerinted azzal nem lesz gond.

1 kedvelés

Szerintem is akkor ez így jó lesz, ennél drágábbat nem nagyon szeretnék mert még egy szuper tankot is bekéne szerezek a Vertex mellé az egy kicsit szűk, bár az biztos hogy :100: jobb a prolasztónál,

3 kedvelés

Tank szerintetek Berserker vagy Ares 2 ??? Ez itt a kérdés vagy egyik se :joy::joy:

1 kedvelés

Azt nem tudom, csak 24-es legyen, a 22-es elég bénán néz ki a solon.

Mindkettőt használom klassz tankok,a Bskr-t talán könnyebb megépítenem ,de az Ares úgymond lágyabb ízeket hoz :blush:

2 kedvelés

Igen a Berserkernek nagyon tetszik az építése olyan mint a Vertexnek és azért neki jár egy pont.

2 kedvelés

Ha arest/ares2-t akarsz érdemes erre az ír boltra ráírni hogy mennyiért postáznák hozzád.10 illetve 15€ darabja kifutó termékként .De pl van paradox boxuk 30€-ert vagy aspire mixx 25-ert.

2 kedvelés

Képzeld ingyenes lenne a kiszállítás Németországba is

4 kedvelés

Olyan keveset tudni az Aspire mixx-ről olyan kis furi de van benne valami ami megfogott :smiling_face::smiling_face::smiling_face:, de azért az Szerintem nem lenne rossz 40 euróért lenne egy furi kis modom és egy olyan tank ami érdekel :thinking::thinking::thinking::thinking:

1 kedvelés

Annyi pénzért ajándék az biztos.Nem ismerem a modot de az aspire nagyon összerakja a dolgait.Anyaghasználat jó és a festésük is nagyon kopásálló.Nekem már nem kell több sbs,amúgy vinném.A paradox mondjuk megingatott,de erős vagyok​:grin:

3 kedvelés

Persze hogy benéztem a dolgot és 15 euro a kiszállítást :joy::joy::joy::sob::sob::sob:

1 kedvelés

Érdemes egy e-mailt tolni nekik,lehet hogy tudják azt még lentebb faragni.

1 kedvelés

Gondolom angol nyelven? Pedig már annyira de annyira beleéltem magam :smiling_face:

Igen angolul.Mint mondtam érdemes egy próbát tenni és írni nekik.Sok ilyen oldalnál egyszer beálitották hogy mennyibe kerül mondjuk a külföldi országok közül a legdrágább helyre elküldeni egy csomagot és így egységesítik hogy ne bukjanak rajta.Kis boltnak néz ki,meg az írek szeretnek kommunikálni ,ha leírod mire van szükséged biztos válaszolnak.

1 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a segítő szándékot, Sajnos ez nem jönn össze. De átgondolom és alszom még rá hogy megéri-e 50 euróért a mod és az Ares 2

Itt a Vaperina-n is volt nem rég használt mixx box,szerintem több is mint 50 €-ért.Bár én nem erőltetem,neked kell eldönteni .Nekem minden 5€ feletti költekezés egy érvágás ami nem horgászatra megy el :rofl::rofl:

1 kedvelés

Igen ezért is agyalok nagyon mert nem csak a mixx lenne hanem még egy arest2 is

1 kedvelés