Ízvakság?!

Egy jo ideje mar csak 4 fele dohany van folyamatosan, 4 tanban ,napi valtasban.Ket szaraz dohany,valamilyen zsiros szivaros meg egy csonthejas vagy ry4.Az otodikben napi par slukkra csak (!) egy nagyon durva porkolt kavebabra hajazo dohanyos van,na az helyretesz mindent.A gyumisek meg honapok ota rohadnak a hutoben elfeledve​:rofl:

5 kedvelés

Nálam az is számít, mit ettem/ittam előtte. Fűszeres, hagymás dolgok nagyon elnyomják a dolgot.
Amit megfigyeltem magamon: gyümölcs evés után jobbnak érzem a gyümis liquidet, illetve kávéhoz RY4, vagy hasonló kell :slight_smile: Mondjuk a kávét én minden nélkül iszom, ezért egészítheti ki olyan jól.

2 kedvelés

Én is azt hittem, de ez el se tudom mondani, olyan fura rum. Valami jamaicai féle lehet :blush:

Hát nekem meg minden mentolos lesz tőle :sweat_smile:

1 kedvelés

Nehogy ki kelljen próbálnom :laughing:

1 kedvelés

Igen igazad van! Érdekes, hogy a journey, most lett jó egy hónap után. A többit meg majd meglatom!

3 kedvelés

Egy húron pendülünk :slight_smile:

1 kedvelés

Hát nekem is a gyümölcsös az utolsó :joy:

2 kedvelés

Én nagyon nagy dohányos voltam,most meg nagyon nagy e cigis​:joy:akár hogy próbálltam gyümis cuccokat szívni a pályafutásom alatt mindig az lett a vége,hogy elajándékoztam őket,mert képtelen voltam elszívni,talán a Red Astaire az eggyetlen ami lecsúszik dl-be nyáron​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Probald ki az inawera coffee paradise-t.Kavebabos dohanyt .Dohanyt nem talalsz benne olyan durva,mintha zacskobol ropogtatnad a friss babszemeket​:rofl:Ha kave melle tolod (cukor meg minden nelkul) meg akkor is erzed as eros kavebab izt.Nagyon jo izvaltasra,egy 2 milis rta-t jo ha haromhetente toltok,par slukk naponta.Egy kave fanatikustol…:sunglasses:

3 kedvelés

Ez elég jól hangzik. Egyébként is nézegetek valami kávés cuccot, lehet ez lesz majd.

1 kedvelés

Itt is az van, már nem tudom hanyadikat próbálom, de végül a nagyi szívja el :joy:

2 kedvelés

Kevernem kene egy 10-15 ml astaire-t,de multkor is ugy jartam hogy 5 honap alatt nem sikerult elszivnom 50 milit es kiontottem vagy a felet​:rofl::rofl::rofl:Hutoben tartottan vegig ,de a frisito eltunt belole teljesen,gusztustalan befott ize lett​:rofl:

1 kedvelés

Nálam meg a vejemék,amióta szerzett valami dl mesh tankot újra játékba lendült és gerjednek a gyümis cuccokra​:joy:

2 kedvelés

Majd azert ne erjen meglepeteskent,ez tenyleg inkabb kavebab,mint kave :rofl:De napjaban egy harom percre jo racuppanni​:sunglasses:

Én meg vettem mentholt, teszek bele egy csöppet és már jó is neki :grin:

1 kedvelés

Dl-ben gyorsabban fogy,mtl-ben nem próbálltam még gyümiset,az kb szentségtörésnek minősűlne nálam​:joy::joy:

5 kedvelés

Viccelsz? Gyerekkromban nagyanyám Brazilját lopkodtam ropogtatni :joy:

2 kedvelés

A brunhildet lehet megtudnam buheralni szuk dL-re,majd ugy meg adok neki egy eselyt​:sunglasses:

Na latod ugyanez a helyzet itt is,ezert hasonlitottam az elropogtatott kavebabhoz.Anno ahogy beleslukkoltam eloszor ,feltortek az emlekek​:rofl::rofl:Mondom ez jo nagyon,de nem kave,ahhoz meg egy kicsit orolni meg fozni is kene​:rofl:
Ez itt ni!

2 kedvelés