Íztelen kazánok

Nem veszem személyeskedésnek. :blush: Én vagyok túlérzékeny. De dolgozom rajta. Én kérek elnézést, én itt mindenkit szeretek, nincs sértődés. :kissing_heart:

7 kedvelés

Kinga nénje ! Tessék már összeszedni magadat :blush:kemény legyél :blush::hugs::hugs::hugs:

5 kedvelés

Meg látlak majd téged, ha esetleg bezárnak az online shoppok. És nem lehet többé majd rendelni… :joy:
U.i. Remélem érted a viccet… :grin:

4 kedvelés

Nem félek,van mindenem bőven :grin:és már "nem veszek semmit ":rofl::rofl::rofl:

7 kedvelés

Mintha olyasmit említettél volna a multnap h “csak ebben a hónapban”…

4 kedvelés

Most tettem a kosarba a southerm smoket​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Nem rákeresni​:grin::grin:desszert dohány :blush:

1 kedvelés

Na arról majd beszámoló, mert évek óta hajtogatom magamban, hogy majd egyszer kipróbálom :laughing:

3 kedvelés

Én is most találtam ,csak mindíg félek hogy nagyon dohányos :blush:

1 kedvelés

Neked egy merő rettegés az életed :sweat_smile:
Ha nagyon dohányos, akkor nekem való lesz.

4 kedvelés

Na most gondold el :rofl::rofl::rofl:ez az állandó stressz :grin:ha jövő hónapban valami oknál fogva rendelnék​:roll_eyes:beszámolok róla​:stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Az mar csak a jövő hónapban jön meg úgy is, nem? Így akkor tartod az igeretedet… H ebben a hónapban semmi… :smiling_face: :joy:

2 kedvelés

Nagyon finom szoktam venni…

3 kedvelés

Nekem a kis kazántérbe ez a clapton vált be a legjobban, szűkebb levegőzéssel 2-es magon és CB Prime vattával (a Titanium nagyon kényes és hamar összeesik, a Sorb nekem nem ad olyan jó ízt).
Kayfunba a 6 menettel 1,2 ohm


8 kedvelés