Ízetlen, nem jó leves

Én úgy számoltam annó, hogy aromából kb 20 ft/ml-tól már ki lehet jönni, snv meg 50 ft/ml-től, kész levesek meg 100 ft/ml-től. Ezen belül aztán persze 100 dologtól függ pontosan mennyi.

OKÉ, OKÉ, igazad van de mi van akkor, ha a kedvenceimből nincs aroma csak SnV? :thinking:

Nálam a kedvenc snv-m 60 ml kész leves, 45 ml alaplevet kell beleöntenem, 18 mg-ost.
Ez a T. Royal Gold.
Ez perpillanat 3600+1000 ft durván, legyen 4500.

Sajna ez van… :slightly_smiling_face:

Egy Azhad’s bekevert 100 ml adag is durván 5500 ft. (Ez 20 napra elég most nekem nagyjából).
Mindez literes,. kedvező kevert alaplé segítségével.

Havi szinten ez már majdnem elég, 10 k.
(Nyilván vannak többféle ízek, meg néha kísérlet…)
Nyilván olcsóbb is lehetne kis nic-kel. De nem panaszkodom, mert így is fele a legsuttyóbb szivarka adagomnak.

Ezek csalódásmentes ízek. Nincs az a Solub, ami a közelébe jöhetne :grin:

2 kedvelés

Az elején én is úgy álltam hozzá, hogy legyen olcsóbb. Big mouth-al kezdtem, meg valami maláj aromával. Háááát. Aztán vettem jobb márkából egy koncentrált aromát, ami nagyrészt snv-t árul. Abból az aromából 200ml jött ki, nem pedig 120ml, mint az snv-ből. Viszont lényegesen enyhébb íze volt, egyezerűbb is. Szerintem ez az e-cigi ugyan úgy egy kuriózum termék mint a sima cigi, vagy az alkohol. Mindenki döntse el mennyit akar rá költeni, de szerintem havi 2 liquidet elkészíteni bőven elég ha nem 100w-al nyomod atom DL - ben. Szerintem az a 18ezer sem drága amit számoltál, főleg 4 adagra. Én 15-30 között szoktam rendelni. :slight_smile: ha kevesebbet akarok költeni akkor pedig inkább kevesebb terméket rendelek, de az ne okozzon csalódást.

1 kedvelés

Mielőtt valaki a torkomnak ugrana :slight_smile:
Mindenki azt vesz amit akar természetesen, és még mindig olcsóbb mint az analóg :slight_smile:
Én csak arra akartam felhívni a figyelmet hogy ha ugyanabból van SNV-é és aroma,
akkor ennyi is lehet a különbség.

Tisztelettel

Én pedig remélem nem veszed rossz néven amit az előbb írtam. Kövi rendelésnél nekem is van a kosárban koncentrátum.

1 kedvelés

Ugyan már, azért is jött létre az oldal :slight_smile:
Normális hangnemben bármeddig ellehet diskurálni :slight_smile:
Itt már olyanról beszélgetünk amikor megvannak az ízek,
csak legyenek meg mindenkinek :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Bocsi, hogy beleszólok. Részemről inkább a sima aromák a befutók. Egyrészről olcsóbban is jövök ki velük szerintem, másrészről új íz esetén kezdhetem a próbát mondjuk 30ml keveréssel. Valamint a shortfilleknél az a 3-as 4-es erősség amire felbírom tornázni ízvesztés nélkül, mtl-ben sajnos kevés. Leginkább kivonatos dohányosokat szívok, ( ritkán dl gyümis)azokból meg snv-t nem is igazán próbáltam. Nekem valahogy az aromákra álltak rá a szokásaim.

2 kedvelés

Shortfillhez 100-as nik dukál, lehet kapni 10ml-s kiszerelésben, az pont jó.

Egyébként meg nem hiszem, hogy vannak szabályok, csak ízlések, az aromamesteres aromákat, bár nem világbajnok egyik sem, de könnyebben elszívom, mint annó a k flavourt, amivel megszenvedtem. Pedig az ára a töredéke. A dinner lady bejön, csak az meg drága. Szóval a lényeg: csak az számít, amit kipróbáltál, a többit tessék fenntartással kezelni.

Most szipkákolom éppen a chestnutot, kellemes, nem túl édes mogyorós íz, igaz papíron gesztenye, de ez nem számít. :joy:

1200 forintért 10ml, 3%-ban keverve egy darabig elég lesz…

Egyébként az aromamesteres epres vattacukor íze egy az egyben olyan, mint a sokkal drágább, prémium, elf eperé, ugyanaz a mű íz, pedig a marketing szerint:

Az ELF aromák hidegen sajtolt természetes alapanyagokkal készülnek, hozzáadott ízfokozóktól mentes.

Cserébe 3200-ért kapsz 60ml-t, az am meg 1200-ért ad 375ml-t. Igaz szar, szóval tökmindegy.

4 kedvelés

Annyit fűznék hozzá,hogy pl. az AlCarlo-ból ugyanaz az íz,sokkal finomabb SnV-ként,mint 10 ml-is aromából keverve.

1 kedvelés

Nem vitatom, nem ismerem. Azonban elvileg ugyanabból az aromából van keverve. Gondolom én. Vagyis, el kell találni a keverést, vagy tovább hagyni érni. Gondolom én. :joy:

Lehet.Mondjuk minél tovább érleltem,annál kevésbé hasonlított az SnV-re​:grin:

Gyakran felmerül bennem különböző “lelkiéletű” tankokat megtekerve, hogy ha a keverési arányt hozzáigazítom-hozzáigazítanám, ugyan úgy adná-e a megszokott élményt. Röviden, a megszokott mixtura-keverési arányok (nem)biztos, hogy ugyan azt hozzák egy-egy másmilyen tankban, de ettől még nincs minden veszve. Meglehet változtatni azt a megszokott keverést is, az arányokat. Semmi sincs kőbevésve.

Gondolom, egyedül a s’n’v az amit a gyártó megálmodott arányaival használhatunk és lehet vízválasztó az “elég ízes-e a tankom” kérdésben.

1 kedvelés

Teljesen biztos,hogy a dohányzás!!!Fél évig pàrhuzamosan ment nàlam a két műfaj a lötyiket sorra öntöttem ki mondván,hogy rosszak…semmi îzt nem éreztem.Aztàn ahogy elhagytam a cigit megjöttek az îzek.

5 kedvelés