Ízetlen, nem jó leves

késszel még nem, valamiért ódzkodom a ‘boltitól’

1 kedvelés

sima szimpla pico

1 kedvelés

próbáltam a red astairet is, kb ugyanaz volt, mint a pinkman, hogy 3 szívásig van íze

1 kedvelés

Ez a panasz visszatérő dolog, rtas körökben is. Bár nem a konkrét hibát orvosolja, de javaslom, hogy fontold meg egy olcsó rta beszerzését, ez most elég olcsó:

Porlasztós tankoknál nehéz az ilyen hibákat javítani, mert nincs sok mozgástér. Másik pori, nem jó a wattszám, nem jó a levegő beállítás, rosszul szívod és esetleg beég, nem tudom. Lehet erősebbre kell keverni, bár akkor az elején sem lenne jó. Esetleg találkozni más véperekkel a közeledben, hogy ki tudj próbálni más setupot. De az is lehet, hogy csak neked nincs íze, mert mellette cigizel. Vagy csak simán szar a porlasztó (igen, több is lehet szar egymás után).

3 kedvelés

Ispy tudod, hogy a bishopra hajtok :smiley: , de ez a dvarw meglepően jó áron van… teszem is a kosárba, köszi!

Tudom, valamiért mindenki arra hajt. :sweat_smile:

1 kedvelés

és ezekkel a klónokkal amúgy elégedettek az emberek?

Ki kell fogni, de az enyém pl. egy nagyon jó klón, semmi panaszom rá.

2 kedvelés

Volt dvarw klónom, több is, nekem egyikkel sem volt bajom. Azért ajánlottam, mert azt állítják másik fórumon, hogy teljesen rendben van a minősége…de ennyi pénzért sokat nem veszíthetsz, ha más nem gyakorolni jó lesz rajta a bishop előtt. :sweat_smile:

Egyébként ki lehet fogni fosokat is, de a dvarwot már 1000 éve másolják és szög egyszerű technika, szóval jó eséllyel nem lesz baj.

2 kedvelés

Nekem is ez a dvarw clónom van. Nekem semmi bajom nincs vele :slight_smile:

1 kedvelés

Ráááám??? Rám miért? (Bocsi, nem bírtam kihagyni.)

Ezt én sem értem. :man_shrugging:t4: :rofl:

Hány %.os NiC-et használsz?
Nem lesz népszerű amit leírok, de nem baj :slight_smile:
Én a helyedben megvenném ezt:
https://vaperina.cc/t/lost-vape-ursa-baby/19915
Ez az egyik (ha nem a legjobb) íz visszaadású POD,
ennyiért jó ár! Én meg ha privátban adsz egy címet
küldök neked 30ml tuti 12%es NICes Red Astairet.
Ha megy és jó az íz akkor már mehetsz akár milyen RTA irányába,
de lesz egy viszonyítási pontod.
Ha nem, akkor meg nem sok a “tanuló pénz” :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

próbáltam 6, 9-est is. valahogy a podok nagyon távol állnak tőlem, próbáltam egyébként már azt is, nem ilyet, hanem egy szintén jónak ígértet, aminek a nevét meg nem tudom mondani már, de az sem túlzottan jött be. nagyon válogatós vagyok, szégyellem a pofám :smiley:

ne haragudj, nem bírtam tovább titkolni :rofl:

2 kedvelés

Semmi gond, viszont a liqvid az bármikor áll, ha úgy döntesz :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Nekem kb. egy év kellett mire megszokta a nyelvem, ízlelésem az e-liquidet. Én is kevertem 60-40, 40-60, 50-50. 6, 7, 8, 9, végül 10 mg nikotinos liquideket. Szerintem ebben az egy évben 3 íztől is kaptam ízvakságot, volt amitől másnapra, és minőségi márkából. Egyik nap teljesen jó volt a liquid, másnap mintha semmi íze. Egy hét múlva meg csípett. Keverésnél sem hiszem, hogy túl kéne bonyolítani (én megtettem), de szinte minimális eltérés van, ha agyonrázod, ha keverőgéppel kevered, ha melegíted. Egyszerűen számold ki az arányokat MTL-re 55-45, 50-50, 45-55 között. A nikotinnal sem árt vigyázni, mert minnél többet raksz bele, annál jobban fog csípni, ami utólag párolog el belőle, plusz tompítja az ízeket. Olcsó aromákat nem annyira érdemes venni, legalábbis nekem nem igazán váltak be. 3000- és fölfele árkategóriában érdemes nézelődni. Majd kifelejtettem, ez idő alatt, lassan 1 éve és 2 hónapja kevertem be az első pár liquidemet, volt köztük 2 olyan is amihez hozzá sem mertem nyúlni, akkor annyira rossznak találtam. Csípett, nem éreztem az ízét, vagy rossz íze volt. Szerencsére nem öntöttem ki őket, meg sem ráztam, csak úgy voltak a dobozban. Meglepő módón volt olyan dinnyés, és citromos aroma is amiket ma már bőven el tudok szívni, pedig akkor rossznak véltem. Talán a megszokás itt az ami fontos, és idővel kitapasztalod. Annyit még hozzá tennék én dohányzom mellette, igen tudom ezért jöhet a minusz, de így is kiérzem a liquidek ízét, már nem mar stb. :slight_smile:

6 kedvelés

Ezt kifejtenéd nekem bővebben?
egy flakon? mert az lehet 30ml is.
10ml? 1ml? Mi a mennyi?

Tisztelettel

1 kedvelés

Nagyrészt SNV - re értettem. Amilyen márkákat én szoktam venni ott egy Snv 3-4 ezer között mozog. Ott ugye nem az aroma ml mennyisége számít, hanem az hogy végül mennyirr kell tölteni a flakont. Koncentrált arománál talán valamivel olcsóbban jön ki a végeredmény, ha vissza számolod ár / ml-re. Journey, Dampflion, Dinner lady, Don cristo, Mr vapers, Animatter, Infamous, Fairy tale. Márkákat illetően szerintem ezek igen korrektek. Van amiből koncentrált aromát is lehet vásárolni.

2 kedvelés

Nem vagyok SNV rajongó mert ha már felhoztad Journey-t JD RY4 az én számaimmal így néz ki.

120ml.
SNV.+ alaplé: 4654 Ft
aroma + alaplé: 4333,2 Ft

Tehát már itt olcsóbb az aroma de pl. itt még 3 adagra elég a vett aroma csak alaplé kell ,így már azért 4 adag alatt egész jól látható a különbség.

SNV + alaplé 4 adag : 18616 Ft
aroma + alaplé 4 adag : 10006,4 Ft

Az alaplé alatt saját keverésű 12%Nices-ről beszélünk.

Tehát nem kicsivel olcsóbb aromával keverni :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés