Nem érzek ízeket

Sziasztok! Kaptam egy pár BigMouth és Heisenberg aromát 50-50-be 10% de sajnos nem érzem az ízüket vagy esetleg az e-cigim nem a legjobb ami egy Joyetech ego aio 0.6-Ohm-os porlasztóval. A válaszokat előre is köszönöm! :slight_smile:

2 kedvelés

Szia!
Igen mind igaz amit le írtál…ego se a legjobb de ha ez van próbáld több aromával…

Szia,

Porlasztó teljesen új? Levegő ki van nyítva rendesen?

1 kedvelés

Igen új a porlasztó és levegőt is állítottam már rajta mindehogy de sehogy nem jó sajnos :frowning:

2 kedvelés

Szia Attila. Üdv közöttünk :grin:

Lehet hogy most nagy badarságot írok @Ispy @Janos_Groszeibl majd javítsatok ki. Rákerestem erre a cuccra. Azt írja kimenő teljesítmény 6,8watt az mire elég 0.5-0.6 ohm-ra…

1 kedvelés

akkor meg van a gond…

Attila @Lutyes2 milyen ellenállású (hány ohm) porlasztók kaphatók hozzá?
Az a gondom hogy a kimenő teljesítmény kevés a 0.6ohm- hoz.

0.6-1.0-1.5 ohm-os mtl porlasztók és van 0.5 ohm-os dl porlasztó amiket lehet hozzá kapni.

1 kedvelés

Ha tényleg csak 7Wattot tud a mod akkor kizárt, hogy 0.5-0.6 os porlasztóval bármi értékelhetőt produkáljon.

1 kedvelés

Az 1.2 ohmossal jó lehet. :slightly_smiling_face: Ha még van olyan… De már olvasom, 1 és 1.5ohmos van. Azzal jónak kell lennie.

1 kedvelés

Attila @Lutyes2 eddig milyen porlasztót használtál?

0.6 omhmosat

Akkor nem tudom sajnos…
Lehet egy kis ízvakság…

Az ízvakságra talán közre játtszat az is, hogy nemrégiben én dohányoztam még.:open_mouth:

1 kedvelés

Igen. Az analóg cigi nagy hatással van az ízlelő bimbókra. De ez bőven javulni fog ha már csak vapelsz​:grin:

Próbálj meg valami mentolosat szívni vagy sima aroma nélküli alaplevet. De mentolos rágó, halls cukor is jó hatással van erre a problémára.

Meg próbáld ki a 1.0 vagy 1.5 ohmos porlasztókkal is.

2 kedvelés

Csak átfutott az agyamon, hogy mennyi érési időt hagytál a levesnek? :grin:

1 kedvelés

Mindegyik 7 napig érett :smiley:

Akkor kéne, hogy legyen íze… az lessz amit a fiúk mondanak!
Meg a rágózás tényleg jó még :grin:
Ha más ízt se érzel akkor meg ősz van :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Hát pedig a heisenberg az átmászik a beton falon is, mennyi százalékban keverted? Egyébként próbálj szerezni 1 ohmos porit hozzá.

3 kedvelés

Kipróbálok mindent :smiley: Remélem lesz eredménye! Köszönöm szépen a tippeket és a segítséget :slight_smile:

1 kedvelés