Ízetlen, nem jó leves

Nekem kb. egy év kellett mire megszokta a nyelvem, ízlelésem az e-liquidet. Én is kevertem 60-40, 40-60, 50-50. 6, 7, 8, 9, végül 10 mg nikotinos liquideket. Szerintem ebben az egy évben 3 íztől is kaptam ízvakságot, volt amitől másnapra, és minőségi márkából. Egyik nap teljesen jó volt a liquid, másnap mintha semmi íze. Egy hét múlva meg csípett. Keverésnél sem hiszem, hogy túl kéne bonyolítani (én megtettem), de szinte minimális eltérés van, ha agyonrázod, ha keverőgéppel kevered, ha melegíted. Egyszerűen számold ki az arányokat MTL-re 55-45, 50-50, 45-55 között. A nikotinnal sem árt vigyázni, mert minnél többet raksz bele, annál jobban fog csípni, ami utólag párolog el belőle, plusz tompítja az ízeket. Olcsó aromákat nem annyira érdemes venni, legalábbis nekem nem igazán váltak be. 3000- és fölfele árkategóriában érdemes nézelődni. Majd kifelejtettem, ez idő alatt, lassan 1 éve és 2 hónapja kevertem be az első pár liquidemet, volt köztük 2 olyan is amihez hozzá sem mertem nyúlni, akkor annyira rossznak találtam. Csípett, nem éreztem az ízét, vagy rossz íze volt. Szerencsére nem öntöttem ki őket, meg sem ráztam, csak úgy voltak a dobozban. Meglepő módón volt olyan dinnyés, és citromos aroma is amiket ma már bőven el tudok szívni, pedig akkor rossznak véltem. Talán a megszokás itt az ami fontos, és idővel kitapasztalod. Annyit még hozzá tennék én dohányzom mellette, igen tudom ezért jöhet a minusz, de így is kiérzem a liquidek ízét, már nem mar stb. :slight_smile:

6 kedvelés