Ismét egy cikk

Én egyébként nem kedvelem a hűsítőst, a mentolost pláne nem, de a mangós hűsítővel nagyon bejött. Most próbálkozom, de az hogy mango nincs meg még hagyján, de hogy hűsítő is legtöbben vagy nincs vagy mentol…:woman_shrugging:
Lehet a te véleményed alapján, korbenezek milyen aromájuk van még :blush:

2 kedvelés

Ha majd megyünk a marsra, akkor pár szippantás Kansetsu és instant kriosztázis! Elon Musknak el ne mondjátok! :joy:

Köszi, tudom mi az :blush::+1:

1 kedvelés

https://aroma49.hu/fury-sweet-edition-30ml-aroma-648735 :blush:

Valami kevésbé combost ajánlanék próbára, Kansetsu egyszerűen túl sok! Full Moon Desir nagyon fincsi körtés hűsítős pld! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Úton van egy Aisu meg ripe vapes,meg még valami​:roll_eyes::joy:
Valamelyik csak betalál végre.
És akkor nem agyfszt :joy:hanem agyfagyasztást kapok :joy:

2 kedvelés

Amúgy ha 16év bagózás után 12 éve nem szokok át vape-re akkor pl a jelenlegi Vo2 Max [1] szintem nem ilyen lenne, hiába edzek 5x hetente. Kormos tüdővel ez nem megy…pláne nem 55 évesen.
Bezzeg hasonlóakkal nem példálóznak a szakértők…pedig ezekkel kéne.


  1. maximális oxigénfelvevő képesség ↩︎

5 kedvelés

Nem Cryo? De mind1, tudnak ezek…:+1:

Én hadd tegyem be ezt mégegyszer, valahol a közepe vége környékén(ha jól emlékszem már Oszi is van)
megemlítették hogy már a németeknél is van egy márka(ott a márka név is meg van említve) amit mint jégkrém vagy fagylalt aromaként árulnak(így ott nincs rajta a büntető adó). Múltkor mi vicceltünk vele de akkor majd itthon is ez lesz, ha nem itthon akkor majd Európában. Mint ahogy a Lengyelek a MOBB RBAt mint kulcstartót árulják :slight_smile:
Persze nem öröm, meg nem lesz egyszerűbb, meg nem lesz olcsóbb, de hogy valami megoldás lesz az biztos :slight_smile: :

Tisztelettel

De az! :see_no_evil:…úgy írják pontosan. Köszi, javítom

Két kérdésem van, mert az nekem nem derül ki, a mentol akkor, most mentolkristály? Gondolom az(mert azt tudjuk, visszakristályosodik és semminek nem tesz jót :thinking: A másik ha az mely aromákban van mentolkristály húsítő gyanánt, menta stb helyett?

1 kedvelés

Én csak az ártalomra céloztam. 12 éve divatja volt, hogy vették páran a patikában, és azt keverték be :roll_eyes: itthon is.

Mivel a cikk mélyen hallgat róla, így biztos csak az én rosszindulatom, hogy így garantált az eredmény :thinking: :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Én eljutottam oda, hogy már ilyen cikkeket nem nagyon olvasok,
lehet hogy jót tenne mert alapban elég alacsony a vérnyomásom :slight_smile:
Nálam a kávé adag mennyisége nem csésze, hanem vödör :slight_smile:

Viszont mielőtt jön itt a nagy menthol ellenes jajj mind meghalunk :slight_smile:
A normális hűsítős aromákban menthol helyett már koolada van.
Pl amit én szeretek:
https://www.aromaparadise.hu/aandl-ragnarok-sweet-edition-30ml-aroma

Tisztelettel

3 kedvelés

Hát most jobban megnéztem, szóval a liquid amit a robot szívott 50/50 vg pg 8 százalék mentollal aromázva… Biztos szív valaki ilyent, hisz thc-t is szívnak páran benne…

Az ilyeneket engedjétek már el :slight_smile:
A Portfoliótol ezt inkább tartom hülyeségnek,
tegnapi a hír. Tegnap kevés volt a gazdasági impulzus,
tőzsde se volt, Putyin se halt meg, cikk db. szám után fizetnek(biztos),
akkor ilyen is jó lesz :slight_smile:

Ilyen alapon javasoltam volna nekik, pont tegnap ünnepelte 71.ig
születésnapját az NFL legeredményesebb edzője, az pont ilyen releváns gazdasági hír :slight_smile:

Isten éltesse

Tisztelettel

1 kedvelés

ac661b9b599b1d1ff43b7b67f1a72cc3

Cuki tüdő. :sweat_smile:

1 kedvelés

Tele van Pinkmannel :roll_eyes:

Most ettem zsírosdeszkát, lila hagymával. Lehet holnap estig leölöm a macskát? :o Mind meghalunk!

1 kedvelés