Ismét egy cikk

Ez most jött szembe. Gondoltam ideteszem, olvasgatásra.

Megint egy nesze semmi fogd meg jól, mert szarul hangzik és meghalsz :pensive:
Tök jó, hogy van ilyen robot, érdekelne is ez, de megint én vagyok az értetlen, hogy még mindig nem azt látom a dohányzással hasonlítanák össze?
Oks, aroma nélkül jobb lenne, csak úgy kell a francnak. (Kivéve Zsoltink, de ő más műfaj​:sweat_smile:)

Az, hogy ez így hírtelen jön az ízesítetlen elf, az természetesen mellékes összefüggéstelen elmélkedésem​:rofl:

3 kedvelés

Ezt 10 éve is tudtuk, hogy a MÉRTÉKTELEN házipancs MENTHOLKTISTÁLY hosszú távon nem egészséges…

1 kedvelés

Pedig mosolyogva vapel. :laughing:

Dl, heisenberg? :rofl::rofl::rofl:

Megint egy nagy vicc.

Szerintem hazudott a szaros robot hogy övé legyen az összes aroma. … há nézd milyen sunyi szeme van. :rofl:

1 kedvelés

Annyira nem vicces. Készítik elő az aromák betiltását.

A heizit megtarthatja :rofl::rofl::rofl:

Nem is értem, miért olvassátok az ilyen cikkeket, feleslegesen idegesítitek magatokat! :thinking:
VAPE IS LIFE! :heart_eyes: :vaperina:

4 kedvelés

Idegesíti a franc…készülődök melóba hogy drága jó kormányunknak tudjak adót fizetni valamiből, hamár rossz államporgár módjára nem veszem a cigit, meg a mentes elfet is feldughatják felőlem :blush:

2 kedvelés

Hát ha a sky news írja akkor az úgy is van :sweat_smile: kb mintha a BBC írná. :joy: Egyébként meg kb mind egykutya szenzációhajhász klikkvadász nesze semmi fogd meg jól irományokkal nulla forrással hiteltelen :poop: -ok.

Ez a tipikus…

  • Tudod bizonyítani vagy valamivel alátámasztani?
  • újságíró - Persze, hallottam mert sokan beszélnek erről. [1]
  • Értem, szóval hazudtál. :sweat_smile:

  1. Meg fentről mondták is, hogy ezt kéne írni. ↩︎

1 kedvelés

Nem kívánom, hogy így legyen, de ha a nikotin bevitele a fő cél akkor totál vállalható aroma nélkül is a vape. Sajnos én is úgy látom, hogy az aroma hozzáférésének gátolásában vélik a döntéshozók a vépeléstől való eltántorítás módját :disappointed_relieved:

1 kedvelés

Erősen ízfüggő vagyok.
Ha valami nem ízlik sem eszem meg csak hogy jóllakjak.
Tehát nem, a vape nem csak a nikotin bevitelről szól, sőt. Rakom lefelé a nikotint, de nem azért hogy semmit se szívjak :pensive::pleading_face:

3 kedvelés

Azért egy ilyen cikk miatt igazán nem érdemes letargiába esni. :slightly_smiling_face:

Kíváncsi lennék hol késik a smoking robot? Igaz a dohányzás csak durva halált okoz. :confused: A dohányzásnak már nincs hírértéke, haladni kell a korral és a trendekkel… Magyarul az a lényeg, hogy minél többen elolvassák amit ez a megregulázatlan média néhanapján idehány. Sajnos ez van. Jelenleg a média azt csinál amit akar és egyre rosszabb a helyzet. A legelképesztőbb hazugságokkal tömik a gyanútlan, hiszékeny tömeg fejét. Én amondó vagyok ha a média nem lenne vagy valaki a sarkára állna és azt mondaná, hogy ezt márpedig nem! Akkor kb nem is lenne konfliktus vagy probléma a világban a lakosság részéről. Természetesen nem oldana meg mindent, de amiket ők szándékosan generálnak folyamatosan azokat mindenképp… És miért? A világ legmocskosabb dolgáért, a pénzért. Undorító az egész és rohadtul nincs kiút. Ez van :confused:

4 kedvelés

Átsiklottatok a lényeg felett. A menta tönkreteszi a robotokat. Ennyi :hugs:.
Pedig jó sok melót feccöltek a kutatásba, mennyi ideig gyüjthették már az ízesítés nélkül vapelő kontrollcsoportot??

Én már agyaltam ellen kampányon. Írni kéne cikket, kattintás vadász címmel, nem kell maximalisan hitelesnek lennie inkább szaftosnak, de el lehetne terelni a figyelmet másra. … pl.: “Ha ebből az élelmiszer adalékbol ettél halálra vagy ítélve!” És említeni kell 1-2 darabot (választék van bőven) valami rizsa szöveggel, és valami amcsi vagy angol tudos nevével és már leszarják a vapelést. … bár szerintem kitörölnék elég hamar. :laughing:

ÓVATOSSÁGRA INTÜNK MINDENKIT!
---- A KENYÉRFOGYASZTÁS VESZÉLYEI ----

A legújabb kutatások alapján…

  1. A büntetésvégrehajtási intézetekben fogva tartott elítéltek több
    mint 98 %-a kenyérfogyasztó.

  2. A kenyérfogyasztó családokban felnövekedö gyermekek 50 %-a a
    standardizált teszteket átlag alatti eredménnyel teljesíti.

  3. A XVIII. században, amikor gyakorlatilag minden kenyér otthon, a
    háztartásban készült, az átlagéletkor nem érte el az 50 évet, a
    csecsemöhalandóság elfogadhatatlanul magas volt, sok nö belehalt a
    szülésbe, és a lakosságot olyan járványok tizedelték, mint a a tífusz,
    a sárgaláz és az influenza.

  4. Az eröszakos büncselekmények több mint 90 %-át kenyérfogyasztás
    után 24 órán belül követik el.

  5. A kenyér alapanyaga a tésztának nevezett szubsztancia. Kísérletek
    során bebizonyosodott: ebbol az anyagból néhány dekagramm elég, hogy
    egy egér megfulladjon töle. Az átlagmagyar ennek sokszorosát
    fogyasztja el egy hónap alatt!

  6. A primitív törzsi társadalmakban, ahol a kenyérfogyasztás
    ismeretlen, évszázadok óta feltunöen kevés rákos megbetegedést,
    Alzheimer-, Parkinson-kóros, csontritkulásos esetet jegyeztek fel.

  7. A kenyér bizonyítottan addiktív. Kísérleti alanyok, akiktöl egy
    idöre megvonták, és csak vízzel táplálták öket, alig 2 nap elteltével
    már kenyérért könyörögtek.

  8. A kenyérfogyasztás sok esetben csak elökészítöje a “keményebb”
    élelmiszerek, mint például a vaj, lekvár, méz fogyasztásának.

  9. A kenyérröl bebizonyosodott, hogy magába szívja a vizet. Mivel az
    emberi testet több mint 90%-ban víz alkotja, a huzamos
    kenyérfogyasztás beláthatatlan következményekkel járhat a szervezet
    molekuláris összetételében.

  10. Az újszülöttek köhögnek a kenyértöl.

  11. A kenyeret 200 Celsius-fok körüli hömérsékleten sütik. Ez a
    hömérséklet
    nem egészen egy perc alatt elpusztit egy felnött embert.

  12. A legtöbb kenyérfogyasztó képtelen megkülönböztetni a tudományos
    tényeket a statisztika álruhájába burkolt, értelmetlen locsogástól.

3 kedvelés

Ezt viszont komolyan mondtam. Illetve a Kannaboidok is.
De mindezek ellenőrizetlen házi pancsolások…

Élelmiszeripari aromákat nem tilthatják be.
Mit tesznek akkor a sokezer forintos bonbonokba? :roll_eyes:

3 kedvelés

Nekem a tesztelő robot résznél kezdett rángani a szemem sarka. A mentholkristályos kérdés évek óta ismert-tudott dolog, azt pedig komoly kutatások nélkül gyakorlatilag 100% biztonsággal tudom állítani, hogy bármi nemű idegen anyag belégzése/ nem belégzése közül az utóbbi mindenképpen egészségesebb, mindezt az említett kutatások bekerülési költségének harmadáért!
Fizetni távozáskor a kasszánál lehet, köszönöm… Királyi TV mikor jön jó pénzért vágóképeket felvenni?
Hozom a malacperselyt :smiley:

2 kedvelés